5 מכוניות משפחתיות מומלצות להורים צעירים

קניית הרכב המשפחתי מתבססת על שיקולי עלויות, שיקולי בטיחות, שיקולי נוחות וגם שיקולים של העדפה אישית
ההורים הצעירים מתמודדים היום עם מציאות כלכלית כמעט בלתי אפשרית, אין זה פשוט להחזיק רכב, קניית רכב חדש מהסוכנות כלל אינה עומדת על הפרק בעבור רוב המשפחות. קניית הרכב המשפחתי מתבססת על שיקולי עלויות, שיקולי בטיחות, שיקולי נוחות וגם שיקולים של העדפה אישית. קיימים מספר דגמים של רכבים משפחתיים המציעים לזוגות הצעירים חווית נסיעה בטוחה ונעימה, האפשרות לרכוש רכב יד שנייה הופכת את קניית הרכב המשפחתי לחלום בר השגה.

פיאט פונטו למשפחות

רוב המשפחות הצעירות המחפשות אחר דגמי פיאט מרכזות את המאמצים בחיפוש אחר פיאט יד שנייה ומעלה במצב טוב. מדובר במותג מאוד איכותי המאופיין באריכות שנים, גם כאשר רוכשים פיאט יד שנייה ומעלה צפויות שנים רבות של נסיעה בטוחה ונוחה. נדגיש כמובן כי בכל קנייה של רכב יד שנייה יש לבחון את מצבו המכאני של הרכב ואת היסטורית התאונות והנהיגה בו. פיאט פונטו מציעה מרחב פנימי מרווח למשפחות, עיצוב נאה, כריות אוויר, מנוע 77 כ"ס, תיבת הילוכים רובוטית. אין מדובר ברכב מרוצים או רכב בעל עצמה רבה, אך המנועים חסכוניים, הנסיעה נוחה וההתנהגות של הרכב על הכביש טובה. בעבור רוב המשפחות, פיאט פונטו עונה על כל הדרישות.

טויוטה קורולה למשפחות

הקורולה החדשה מציגה עיצוב מודרני המשלב תיבה רציפה של 7 הילוכים, הרכב הוא רכב משפחתי המשלב תא נוסעים גדול המתאים לכיסאות הבטיחות של הילדים, מושב נהג נוח ואמצעי בטיחות דרושים. תא המטען גם כן מרווח כיאה לרכב משפחתי נוח. רמת הנוחות במהלך הנהיגה טובה, כאשר בקרת היציבות של הרכב שומרת על נהיגה בטוחה של הנהג על הכביש, חשוב מאוד בנסיעות משפחתיות.

מאזדה 3 למשפחות

רכבי מאזדה זוכים לפופולריות רבה בכל רחבי העולם, הם משמשים מזה שנים רבות רכבים משפחתיים. הדגמים המשופרים מציעים מרווח גדול יותר לנוסעים ונסיעה נוחה ובטוחה. הרכב כולל בקרת שיוט, בקרת אקלים, מנוע המפיק 120 כ"ס וצריכת דלק טובה. תא המטען של המאזדה 3 מרווח אך מפתח ההטענה צר, ניתן להתקין בתא הנוסעים מסכי מולטימדיה לשימוש הילדים. מאזדה 3 היא משפחתית מאובזרת, בטיחותית ונוחה.

סקודה אוקטביה למשפחות

דגם האוקטביה מביא עמו תא מטען ענק (590 ליטר!), ביצועי מנוע טובים וגם גרסאות של רכבי ספורט משפחתיים. העיצוב החיצוני של הרכב מאוד מרשים וניתן לעשות בו שימוש גם כרכב מנהלים, איכות החומרים טובה עד מאוד. ההגה מאפשר תנוחה נהיגה טובה והמושב האחורי מאוד מרווח ואידאלי בעבור נסיעה של 3 ילדים גדולים. המנוע שקט וחזק תוך ביצועים מרשימים ושילוב אמצעי הבטיחות הדרושים, סקודה אוקטביה היא מכונית משפחתית מצוינת, החיסרון היחיד הוא המחיר המעט גבוה בהשוואה לשאר הרכבים המשפחתיים.

סיטרואן C4 למשפחות

מכונית משפחתית נוחה, איכותית ובטיחותית המביאה עמה תמורה הולמת. סיטרואן C4 מציגה איכות תוך עיצוב שגרתי וצמצום בגאדג'טים מיותרים. אחיזת הכביש טובה מאוד, ביצועי המנוע טובים ותא המטען הגדול מאוד שימושי ונוח. הסיטרואן היא בחירה חכמה, היא מציעה מענה מלא לצרכי המשפחה.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות