מחירי מנה בגני אירועים

שיתוף ב facebook
שתפו

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה חדשה, ששינתה את פני עולם האירועים (כמו גם תחומים אחרים). עידן הפייסבוק והרשתות החברתיות מאפשרות שיתוף יעיל ומהיר באינפורמציה מכל סוג
עובדה זו הופכת את תהליך ארגון החתונה ליעיל, מהיר ובעיקר, חסכוני, עבור זוגות רבים המתייעצים ברשת לגבי כמעט בכל נושא שקשור בארגון החתונה. החל מהמלצות על גני אירועים וספקי שירות וכלה בשירים מומלצים לכניסה לחופה.

גורמים להבדלים בין המנות

זוגות רבים חוקרים ומתעניינים מחירי המנה בגני האירועים השונים. במקרה הטוב, התשובות שמתקבלות נוקבות במחיר ומעט פרטים, הנוגעים לתאריך האירוע, מספר מוזמנים וכו', ובמקרה הפחות טוב, במחיר בלבד. הדבר מוביל לכך, שהזוג, המתעניין, מגיע לגן האירועים, מקבל מחירים אחרים לגמרי ובטוח שמנסים "לגזור עליו קופון".

אולם, אם לומר את האמת, ככל הנראה, ההבדלים במחירים נובעים מאירועים בעלי מאפיינים שונים. זו הסיבה שקשה מאוד לקבל נתונים מדויקים בנוגע למחירי המנה בגני אירועים, מבלי להתייחס לפרטים המדייקים של האירוע. זה בדיוק כמו להגיע למגרש מכוניות ולשאול "כמה עולה רכב?". כשמבקשים לקבל שיערוך של מחיר מנה בגני אירועים, חשוב לציין מספר פרטים, שעשויים לשנות באופן משמעותי את מחיר המנה:

מספר מוזמנים – ישנם אולמות שיעשו הנחות כאשר מדובר בכמות גדולה של מוזמנים. כמו עונה בשנה – עונות כמו האביב והקיץ הן עונות מבוקשות, בעוד שבחורף המחירים יכולים להיות נמוכים יותר.

המיקום הגיאוגרפי של האירוע – גני אירועים בשרון הם בדרך כלל יותר יקרים מגני אירועים בדרום, ובמקרים מסוימים גם מגני אירועים במרכז.

כמה זמן מראש נסגרת העסקה – עסקה שנסגרת זמן קצר לפני מועד האירוע, כנראה תהיה זולה יותר.
חתונה בתאריכים שהביקוש אליהם נמוך – לדוגמא, יום לפני ליל הסדר. וכדומה.

מותג – כמו במקרים רבים אחרים, חלק משמעותי מהמחיר הוא על המותג עצמו והיוקרה שלו.

רק לאחר שכל הפרמטרים הללו יילקחו בחשבון, תוכלו לקבל שערוך רציני ואמין של המחיר אותו עשויים לגבות מכם בגן האירועים. כמו כן, יש לקחת בחשבון, שגם מחיר זה נתון לוויכוח, ועשוי להשתנות בהתאם לכושר המיקוח שלכם.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות