ככה תארגנו כנס מוצלח לכל ארוע
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

ארגון כנס חברות מוצלח הוא דבר מורכב בהרבה מיום עיון של חברה או תאגיד אחד
בכנס חברות צריך ליצור חוויה כוללת מכוונת מטרה שתגרום לכמה שיותר משתתפים להרשם לשירותים השונים שלנו, להכנס לרשימות דיוור ולסגור עסקאות. על מנת לעשות זאת, תתבקשו לשיתוף פעולה מלא עם הספקים השונים ובנייה אסטרטגית של חווית המכירה.
עסקה טובה מתחילה על קיבה מלאה

אין ספק שחשוב לפנק את המשתתפים הבאים לכנס שלנו וחשוב גם להפתיע אותם. אוכל מפתיע מעלה את האנדרופינים במוח, גורם לנו לתחושה של סיפוק ומקהה נגטיביות. שאנחנו במצב רוח טוב אנחנו הרבה פחות שיפוטיים ומוציאים כסף בקלות רבה יותר. אנו ממליצים להשקיע בקייטרינג מקורי ומפתיע. מצד בכנס מהסוג הזה אין להסחף למנות גדולות מדי, עדיף מנות קטנות ומרגשות הרי לא מדובר בחתונה.

חשוב לשכנע באופן בהיר

אנו ממליצים להשכיר אולם כנסים עם כיסאות נוחים ומקרן שבו יהיה ניתן להקרין את סרט התדמית של החברה שלך. חשוב מאוד שיהיה לכם סרטון תדמית של בין 5-8 דקות שבו תוכלו להציג את המוצר שלכם באופן הראוי, להסביר למה כדאי לבחור בכך ולשכנע את המשתתפים לשקול קנייה של השירותים שלהם.

חשוב להרשים וחשוב שיהיה נעים

חשוב מאוד לקשט את אולם הכנסים בסמלי וצבעי המותג, אך לא במידה מוגזמת. כמו כן, חשוב מאוד לעצב את הריהוט, התאורה וכל השאר לפני הצרכים שלכם ולפי קהל היעד. חשוב לתת תחושה נעימה לבאים לכנס כדי שיכלו לשהות בו זמן ממושך ככל שניתן.
דיילי מכירות – העובדים הכי חשובים בכנס

לעיתים יש נטיה לזלזל באנשי מכירות פשוטים אך הם למעשה לעיתים הם יכולים לקבוע אם עסקאות נסגרות או לא. דיילים אלה הם האחרונים בשרשרת המכירה, הם רק צריך לקטוף את הפירות ולתת פוש אחרון. חשוב מאוד להביא דיילי מכירות מקצועיים, להעביר לכם סדנאות בנוגע למוצר. חשוב שידעו מה הם מוכרים ומה יגרום ללקוח לשלם או להצטרף לשירות שהחברה מציעה. כמו כן, גם להרשמה לרשימות תפוצה יש אלמנט שכנוע שדורש לצורך זאת.

הרצאות מרתקות

על מנת להביא משתתפים מרובים לכנס, חשוב להזמין מרצים מרתקים ובכירים בתחום שלהם שיוכלו למשוך קהל. מקובל שבכנסים יש הרצאות ואנשים מצפים לזה. ישנם אטרקציות נוספות שיכולות להביא משתתפים לכנס וחשוב שתתאימו את האטרקציות לקהל היעד. לפעמים קהל היעד הם הורים לילדים קטנים. מקרה כזה למשל תוכלו לארגן בכניסה לכנס הפנינג נחמד לילדים.

חשוב לחזור עם משהו

לפעמים עסקאות לא נסגרות תוך יום, וגם לא תוך יומיים. חשוב שכל משתתף בכנס יחזור הביתה עם איזו מזכרת מהכנס. ניתן להזמין מתנות לכנסים מחברות שמתמחות בכך. זה יכול להיות עטים, מחזיקי מפתחות, דיסק און-קי, וגם מתנות רציניות יותר, תלוי בסדר גודל העסקאות. חשוב שיהיה פרטים על גבי המזכרות שמאפשרים לחזור אליכם ולסגור את העסקה המובטחת.
מוגש מטעם,

וואהל סנטר – הפקת כנסים

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות