הנחות על דירות בשווי 100 מיליון שקל

קבוצת מזרחי יוצאת במבצע חסר תקדים שיימשך לאורך חג החנוכה בין התאריכים 17-23.12.

מתוך 1,400 יחידות דיור שמשווקת החברה, מוציאה מזרחי 500 יחידות דיור הפרושות ברחבי הארץ במחירי מבצע אטרקטיביים במיוחד. רוב הדירות המוצעות במסגרת המבצע, כבר מוכנות למסירה והשווי הכולל שלהן מסתכם במיליארד שקל.

ההכרזה על המבצע מגיעה בעקבות נפילתו של חוק מע"מ 0 אשר גרמה לקבוצת מזרחי להכריז על מבצעים ולבוא לקראת הקונים. בקבוצה מצפים למכור לפחות 50 דירות בשווי של יותר מ 100 מיליון ש"ח בשל אטרקטיביות המחירים.

משרדי המכירות של החברה יהיו פתוחים במשך כל ימי החנוכה בערים חולון, חיפה, הוד השרון וירושלים. כמו כן, במבצע ישתתפו גם חברות ריהוט מובילות כגון: קמחי, אוקנין, ביתילי, קסטיאל, אליתה ליוינג, דה קוצ'ינה ועוד.

מזרחי לופט הוד השרון

פרויקט מגורים בגובה 14 קומות הכולל 34 יחידות דיור, שני מרתפי חניה ושלוש דירות בכל קומה. המגדל נמצא בפינה הצפון מערבית של תכנית אר 1200 ונמצא בצמוד ומעל לכפר מלל הירוק וכוללת 2,300 יחידות דיור ושטח מסחרי גדול בן 5,500 מ"ר. על תכנון המגדל אמון האדריכל פיליפ גינזבורג והוא כולל דירות בנות 5-6 חדרים בגודל 160-300 מ"ר ובהן לופטים ומיני פנטהאוזים יוקרתיים. המגדל משלב מפרט גבוה ויוקרתי הכולל חיפוי יוקרתי של אבן, זכוכית ואלומיניום, לובי בגובה כפול, שתי מעליות, מרפסות בגדלים של 20-80 מ"ר ועוד.
הדירות בפרויקט זה מוצעות תמורת 2,250,00 ש"ח אך במהלך המבצע יימכרו הדירות בהנחה של 150,000 ש"ח.

רוני מזרחי, מנכ"ל קבוצת מזרחי סיפר על המבצע של קבוצת מזרחי:" ההודעה על פירוק הממשלה, סתמה את הגולל על חוק מע"מ 0. כעת, לאחר שברור לכולם שחלום דירה ללא מע"מ ככל הנראה לא יתגשם, החלטנו בקבוצת מזרחי לבוא לקראת הקונים ולהציע להם הנחות משמעותיות על דירות בפרויקטים השונים שלנו ברחבי הארץ אשר מתאכלסים בימים אלה. אני חושב שאנו כיזמים וקבלנים, צריכים גם לקחת אחריות ולהניע את השוק שהיה תקוע עד עתה, בגלל פיזור ההבטחות של הממשלה היוצאת. "

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות