בשורה צבעונית לקצינות צה"ל: הלק האדום חוזר לציפורניים

לקצינות ונגדות צה"ל יש סיבה לשמוח. לאחר תקופה ארוכה של איסור השימוש בצבע האדום הן בקרוב למרוח לק אדום על ציפורניהן. הפקודה טרם אושרה אך האלוף חגי טופולנסקי – ראש אגף כ"א בצה"ל אמור לאשר ממש בקרוב את הפקודה החדשה אותה מנסח ענף משטר ומשמעת סגן-אלוף אורן אברהם.

ברי סנדרס – המנהלת המקצועית במותג הלק הישראלי 'שיק תמרוקים', מברכת על ההחלטה. לשיטתה מדובר בתיקון לתקנה מגבילה שתאפשר מעתה הופעה נשית ואופנתית יותר. אבל היי, רגע לפני שאתן מחליפות על העדינים באדום הלוהט הזה תדעו כי העניין מחייב פז"מ של מיומנות גבוהה.

– הקפידו למרוח לק בסיס בטרם מריחת לק אדום כלשהו. לק הבסיס יוצר שכבה אחידה, מונע את הצהבת הציפורן ואף מסייע בהורדת הלק ביתר קלות לאחר מכן.

– תהליך מריחת לק אדום יעשה בשתי שכבות צבע על מנת ליצור טקסטורה אחידה, אטומה ובוהקת. מומלץ למרוח על שתי שכבות הלק, מייבש לק לגימור מבריק וליצירת שכבת הגנה לפיגמנט.

– לנשות הקבע, הנגדות וקצינות השירות בחיילות השדה (חיל ירוק) מומלץ לבחור בגוונים אדומים בדרגת כהות בינונית עם תת גוון כתום/צהוב. לעומתן אפורות המדים עשויות להיראות טוב יותר בגווני אדום בדרגות כהות גבוהות עם נטייה לגווני אדום יין, כניגודיות לצבע המדים החיוור.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות