רמת השרון על מפת תמ"א 38 אוניל בניה מקבוצת פישמן משלימה פרויקט ראשון בעיר

חברת אוניל בניה מקבוצת פישמן בשיתוף עם חברת תמוז 38, נמצאות בשלב מתקדם מאוד של ביצוע פרויקט תמ"א 38 ברמת השרון, שאכלוסו צפוי במאי.

הפרויקט, אותו מבצעות החברות, ממוקם ברחוב ששת הימים 74-78 בשכונת נווה רסקו וכולל 6 דירות דופלקס ששטחן כ- 160 מ"ר, בתוספת שתי מרפסות בשטח של כ- 20 מ"ר וכ- 45 מ"ר, אשר נבנות בהתאם להוראות תמ"א 1/38.

במסגרת ההליך חוזק הבניין הקיים, החזיתות והשטחים הציבוריים משודרגים והותקנה מעלית לצד שיפור תשתיות החוץ, לרבות תשתיות המים הביוב, החשמל ומערכת כיבוי האש. כמו כן, הגדלת 18 הדירות הקיימות בשטח של 25 מ"ר, כללה הוספת ממ"ד תקני וחדר נוסף וכן נוספה מרפסת שמש בשטח כ- 12 מ"ר.

דירות הדופלקס כוללות יחידת הורים עם מרפסת גדולה בקומה השנייה, ויחידת המשפחה בקומה הראשונה. מחירן של דירות הדופלקס המועמדות למכירה בפרויקט זה, נעים בין 4 ל- 4.6 מליון שקל והן פונות למרחבים הפתוחים של שדות התות בעיר.

רונית פורת, מנכ"ל חברת אוניל בניה מקבוצת פישמן ציינה, כי "אנו רואים התעוררות רבה סביב נושא ההתחדשות העירונית. רוב הציבור מבין את החשיבות הרבה בשיפוץ מבנים כדי שיעמדו ברעידות אדמה ובחשיבות של הוספת ממ"ד לדירות. כמו כן צריך לזכור כי מעבר לכך, תוכנית תמ"א 38 מוסיפה יחידות דיור באזורים בהם אין כמעט קרקעות לבנייה אך יש ביקוש עצום לדירות. רמת השרון מהווה דוגמא מצוינת לכך".

מאיר נבון תושב השכונה ומשווק הפרויקט אמר כי, "שכונת נווה רסקו מושכת אליה קהל איכותי ורציני, בשל המבנה התכנוני שלה שמרכז את כל מוסדות התרבות והחינוך מא' ועד י"ב, לרבות קן הצופים במרחק הליכה, כך שמאפשר לילדים ולהורים חופש תנועה ועצמאות" כמו כן, הוסיף כי מיקומה של מסעדת רביבה וסיליה בשכונה, הופכת אותה למעניינת עוד יותר בעבור קהלים רבים אשר רוצים להיות חלק מהפרלמנט החברתי האיכותי שהמוסד הזה מייצר".
 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות