"מרכז העיר בכפר סבא נהיה ממש שיקגו"

אשה בשנות החמישים לחייה הותקפה באלימות קשה ע"י אחד מדיירי הבניינים הסמוכים רק בגלל שרצתה לעבור עם כלבתה בסמוך אליו
אלימות קשה נגד תושבת העיר כפר סבא, כך סתם ללא סיבה: אשה בשנות החמישים ירדה למטה עם כלבתה ולא תיארה לעצמה שטיול בוקר תמים יהפוך לטראומה קשה שתוביל לריסוק כל שיניה ואשפוז בית החולים. 

האשה ירדה למטה עם כלבתה ביום שני האחרון לטיול בוקר ולמטה נתקלה באחד מדיירי הבניים הסמוכים שביקש לעבור. בעלת הכלב, משכה את כלבתה אליה והשיבה לו "בבקשה תעבור"…

אז התוקף עצר אותה ובין השניים נפתח ויכוח מילולי כשהוא החל צורח לעברה קללות נוראיות ולפתע תקף אותה בפראות כשהוא מכניס לה אגרוף חזק בפניה. 

כשהיא שותתת דם ניגשה בקושי למכולת הסמוכה עם דם על פניה ובגדיה והזעיקה משטרה שלקחה אותו לתחנה אך שיחררה אותו בהמשך היום. 

האשה המותקפת סיפרה להשרון פוסט כי לא הבינה מה קורה באותם רגעים "כולי הייתי מלאה בדם, נפלתי על הרצפה והמשטרה הגיעה. זה היה נורא. לא מבינה מה עבר עליו באותם רגעים. זה היה נורא". 

בנה של האשה המותקפת סיפר כי מאז המקרה אמו לא חשה בטוב "אמא עם תותבות בשתי הלסתות ואת התחתונה הוא שבר לה. כל השיניים התרסקו. הוא בריון שרירי וניפח לה את הפנים שנשארו כחולות למשך מספר ימים אחרי המקרה. אמא מפחדת כרגע לצאת מהבית בגללו".

בנה של המותקפת טוען כי שחררו אותו בקלות רבה מדי "באיזו קלות נותנים לאדם מסוכן שכזה להסתובב חופשי, אדם המרים ידיים על נשים ואנשים ללא כל מפריע ?! איזה הפקרות של נציגי החוק לתת לאדם מסוכן לתת מכות לאנשים חפים מפשע ולהשליט את כוחם ברחוב? נהיה במרכז כפר סבא ממש שיקגו ועל זה אנחנו לא נשתוק. נעשה הכל לדאוג שהאדם הזה יישב תחת סורג ובריח". 


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות