חנויות יוקרה בקניונים

שיתוף ב facebook
שתפו

רובנו רגילים להסתובב בקניונים ומרכזי הקניות השונים על מנת "לשטוף את העיניים", לאכול כמה דברים טעימים או לערוך שופינג הכולל לרוב חיפוש אחר מבצעים אטרקטיביים במיוחד או רכישה של מוצרי ביגוד, גאדג'טים וכדומה.

באופן כללי, ניתן לומר כי מדובר בסוג של בילוי לשעות הפנאי, כאשר השופינג עצמו הוא בדרך כלל בעל אופי של סיבוב בילוי וקניות (בו אנחנו קונים דברים לא מתוכננים, בעיקר כי הם תפסו לנו את העין או היו במבצע מעניין), או בעל אופי מעשי (כאשר אנחנו יוצאים לסיבוב שופינג על מנת לרכוש משהו מוגדר וספציפי אותו אנו צריכים).

אך ניתן למצוא גם סוג נוסף של חנויות ומוצרים בקניונים – חנויות יוקרה המציעות מוצרי איכות מהמעלה הראשונה, דוגמת בגדי מעצבים נחשבים, מוצרים איכותיים (ולעיתים גם יקרים) ביותר לבית וכד'. מה מאפיין את אותן חנויות יוקרה, למי ומתי בעיקר הן מתאימות?

כאשר רוצים להשקיע באיכות ובמותגי יוקרה או סתם לשטוף את העיניים

ניתן למצוא כיום כאמור חנויות יוקרה ברבים מהקניונים, חנויות מסוגים שונים. לדוגמה – בוטיק בגדי מעצבים אקסקלוסיבי במיוחד בו כל פריט נושא תג מחיר בן ארבע ספרות ומעלה או חנות של רשת תכשיטים יוקרתית בינלאומית המציעה תכשיטי זהב, יהלומים וכד'. קיימים כמובן סוגים שונים ונוספים של חנויות יוקרה אותן ניתן למצוא כיום בקניונים בישראל, אך ישנם כמה דברים משותפים לכולם. המכנה המשותף העיקרי הוא כמובן המחיר – חנויות יוקרה מציעות פריטים ומוצרים הנמכרים במחירים גבוהים יחסית. בהתאם, לרוב מדובר גם במוצרים איכותיים מאוד, בין אם מדובר בשעון יוקרתי אך איכותי המגיע עם אחריות לכל החיים, או במוצרים לבית אשר לא יתקלקלו לעולם או יגיעו עם אחריות מקיפה לטווח ארוך.

לכן, ניתן לומר כי סיבוב השופינג שלנו יעבור בחנויות היוקרה הללו בעיקר כאשר אנחנו מחפשים משהו איכותי או פשוט יוקרתי ואקסקלוסיבי במיוחד, ומוכנים לשלם על כך את המחיר. לדוגמה, כאשר אנחנו רוצים לקנות מתנה יוקרתית במיוחד למישהו שמאוד קרוב אלינו, בין אם מדובר במכשיר לבית אשר יהיה אמין ומהשורה הראשונה בעולם של מוצרים מתחום זה, או בפריט אופנתי במיוחד השמור לאניני הטעם שבינינו.

מעבר לאיכות וביוקרתיות שמקבלים הלקוחות בחנויות היוקרה הללו, קיימת עוד סיבה טובה לבקר בחנויות כאלו, ללא שום קשר לכוונות שלנו לקנות בהן או ליכולת שלנו לקנות שם מבחינה כלכלית. הסיבה היא פשוט לשטוף את העיניים. אנחנו אוהבים כאמור לשטוף את העיניים במעבר דרך חנויות רבות ושונות בקניונים גדולים כדוגמת קניוני עזריאלי , אז למה לא ליהנות גם מחנויות היוקרה ומהפריטים האקסקלוסיביים והאסתטיים שהם מציעים. גם אם מדובר באפשרות לחלום לכמה דקות שיום אחד נוכל לממן קנייה של מוצרים כאלו וגם אם אנחנו סתם רוצים לראות מה מתרחש בעולם היוקרה והכסף הגדול, סיבוב בחנויות יוקרה שונות יכול להיות מאוד מעניין ומרענן.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות