פעילויות חינם לילדים בימי שני בקניון כפר סבא הירוקה

 דיגרידו , בירימבאו ופאנטום הם כלי נגינה מיוחדים מתרבויות שונות בעולם והם גם הכוכבים במופע החדש לילדים "מעגל הזמר".
כלי הנגינה הייחודים והמוזיקה יחשפו את הילדים לתרבויות שונות. המופע המיוחד שעוסק כולו במוזיקה חובקת עולם, משלב בתוכו כלים ייחודים והסבר קצר על התרבות ממנה הם באו, כמו דיג'רידו, כלי נשיפה קדום מאוסטרליה , פאנטום שמזכיר בצלילו את הנבל ואף בירימבאו כלי הקשה ברזילאי שמוכר ממעגל הקפוארה.

הילדים יכירו את דמותו של מוטומבה, ילד אפריקני ובנו של ראש שבט. דרכו ודרך הסיפור עליו, הם ילמדו את יסודות התיפוף ואת סוד המקצבים האפריקנים ואת המופע יחתום קולו של שופר יהודי קדום.

במהלך המופע ירכשו הילדים מיומנויות בסיסיות בנגינה על תופים ובמקצבים בסיסיים. המופע ישלב בתוכו גם משחקי קצב ובמהלכו ינוגנו שירים כמו: 'זורבה יוונית', 'שכשנבוא', 'שיר השיירה' ועוד. המופע בנוי על שילוב הילדים בדרך חווייתית וציורית והילדים עצמם מהווים חלק מהמופע. כל ילד יוזמן לנגן בכלי הנגינה השונים והמיוחדים וכך יכיר את התרבויות שמהן הכלים מגיעים.

רקדן מפעיל ילווה את כל החגיגה, ביחד עם כלי נגינה שבתוכם עד 40 תופים ושופר ענק, תלבושות וכובעים שיכניסו את הילדים לאווירה, מחצלות ענק לישיבה ובעיקר הרבה מוזיקה.

בחודשים הקרובים יערוך קניון כפר סבא הירוקה פעילויות חינם לילדים בימי שני בין השעות 17:30-18:30. ההפעלה תהיה מגוונת ותשתנה בהתאם לנושא הנבחר כול חודש כאשר בשבועות הקרובים יהיו בסימן מוזיקה (המופע יתקיים במרחב סגור מאחורי פיצה דומינוס )

כניסה חופשית
קניון כפר סבא הירוקה
רפפורט 3 ,כפר סבא
בימי שני ,17:30-18:30

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות