המלצה חמה: סוזי סלפטר – קוסמטיקאית פרא-רפואית בעלת נסיון של למעלה מ-40 שנה

סוזי סלפטר – קוסמטיקאית ותיקה, מומלצת ומוערכת מאוד בזכות עשרות שנות הניסיון שלה. בקליניקה שלה ברחוב שרת היא מקבלת בחיוך רגוע ומיד ניגשת לטיפול היסודי בפנים. היא במומחיותה יודעת בדיוק מה את צריכה. אם זה טיפול פנים עמוק ויסודי, או טיפול אנטי אייג'ינג או כל טיפול אחר הנדרש לפנייך. מומלץ בחום להגיע אליה לקליניקה. 
כך תראי מיליון דולר: סודות הטיפוח של הוליווד. שחקניות הוליווד, היו רוצות שתחשבו שהן ייצור טבעי ויפה, שכך הן נולדו, עם גנים "מושלמים".
אך לצד זה – המראה הזוהר והמושלם אינו רק מה שהטבע חנן אותן, אלא הן נעזרות בלא מעט מאפרים וקוסמטיקאיות.

אז מה שגרת הטיפוח שלהן? 12 קרמים ביום ובלילה ב-12,000 שקל?

אז בהוליווד הכסף הוא לא הבעיה, 4000 ₪ לטיפול פנים של 45 דקות, לא מפיל אף אחד מהרגליים, ובטיפולים מקיפים עוד יותר לפני טקסים או אירועים חשובים הטיפול יכול להגיע ל-9000 ₪.

במציאות שלנו, כדי לשמור על מראה עור זוהר ומטופח לא צריך להיפרד מכל כך הרבה כסף ולרכוש אינסוף קרמים. אך כן חשוב לשמור על "שגרת טיפוח" שכוללת:

לבקר את הקוסטיקאית שלך מידי פעם ☺ טיפול פנים אחת לתקופה, טיפול המתאים לעור הפנים שלך ולתוצאות שאת מצפה לקבל, חשוב לעשות תיאום ציפיות עם הקוסמטיקאית.

התאמת מוצרים מדויקים לעור הפנים שלך. המוצרים אצל הקוסמטיקאיות בדרך כלל אינם נמכרים ישירות לצרכן בדיוק מהסיבה שכאשר יותאמו על ידי הקוסמטיקאית בצורה מושלמת לעור הפנים יתנו תוצאות אפקטיביות ביותר.
המשך שגרת טיפוח יומיומית גם בבית, כי כבר הבנו שהגנים לבדם הם לא הסוד.

עור מושלם יכול להיות לכל אחד, לא רק לסלב בהוליווד, הסוד נמצא במושג "שגרת טיפוח". בדיוק כזו כמו שהוזכרה למעלה. השקעה במראה החיצוני, הוא הסוד הגדול שלהן.

סוזי סלפטר – קוסמטיקאית פרא-רפואית בעלת נסיון של למעלה מ-40 שנה. מומחית בטיפולי אנטי-אייג'ינג, אקנה, פיגמנטציה ואפילציה.
פייסבוק
https://www.facebook.com/suzisalpeter

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות