רן ארהרד מכר חברת הייטק בבעלותו שגילגלה 3 מיליון דולר בשנה והפך למנטור רוחני

רן ארהרד, בן 45, תושב אבן יהודה, היה במשך 20 שנה יזם הייטק מצליח ובעל חברה בתחום ההייטק, שגלגלה כ-3 מיליון דולר בשנה ופיתחה מערכות לניהול משוב ארגוני, בה משתמשים כיום מאות ארגונים בישראל ובחו"ל.
לפני שנה וחצי הוא עשה את הבלתי יאומן ומכר את החברה שלו ומאז הוא מתמקד בהנחיית סדנאות מודעות והתפתחות ובמפגשי ייעוץ אישיים בכל הארץ.
השינוי הדרסטי שעבר רן, החל לפני 12 שנה, אז הוא החל ללמוד שיטות טיפול שונות, השתתף בסדנאות מודעות רבות, למד אימון אישי וליווי רוחני לחולי סרטן, החל לתרגל מדי יום מדיטציה ויוגה ועוד ועוד. לפני חמש שנים הוא התחיל להעביר סדנאות למדעות והתפתחות אישית, וכאמור לפני שנה וחצי עזב את עולם ההייטק והחליט להשקיע בקידום הקריירה החדשה שלו.
לדברי רן, מה שהניע אותו למסע הפנימי שעבר והוא עדיין עובר הוא הסבל שכרוך בחיים הללו, והרצון להשתחרר ממנו. מעבר לכך הרגיש רן כי בזכות כל הכלים שרכש הוא יכול להוביל אנשים רבים לשינוי, כמו זה שהוא עבר.

בימים אלה משיק רן ארהרד ספר חדש "הבניין בתחנה המרכזית" בהוצאת סטימצקי, שמזמין את הקורא למסע רוחני-פילוסופי.
גיבור הספר נחשף להתפתחות אנכית ואופקית – שני ביטויים שהמציא רן אשר מאחורי כל אחד מהם יש פילוסופיה שלמה. התפתחות אנכית, שלא כמו התפתחות אופקית, היא על פי רן עמוקה ומאפשרת לאדם "לעבור בין קומות" בבניין של החיים. אנשים רבים משקיעים מאמצים ביצירת שינוי בחייהם אולם מצליחים רק להגיע להתפתחות אנכית, שלמעשה משאירה אותם "באותה קומה" רק בתנאי מחייה יותר טובים.
בשפה עשירה וקולחת מזמין הספר את הקוראים בעלי התשוקה והאומץ להתפתח, להצטרף למסע במסלול האנכי, להרחיב את עולמם הרגשי והרוחני, ללמוד עוד על עצמם ולעבור לגור בקומה גבוהה יותר.

במרכז הספר עומד יואב, סטודנט מצטיין להנדסה, שמרגיש לעתים שחייו מתנהלים כמו קרון בודד אשר נוסע על מסילה אחת ללא פשר. ביקור מקרי במתחם התחנה המרכזית בתל אביב מוביל אותו לבניין מוזר, שהופך לסמל לחיי האדם ולהתפתחותו, שהרי כל דיירי הבניין גרים באותה כתובת אך בקומות שונות המדמות את התפתחותם הרוחנית. קומת הקרקע מתאפיינת בריח מצחין ודוחה ומהחלונות ניתן לראות התרחשויות לא מלבבות, אולם ככל שעולים לקומות גבוהות יותר, כך הכל נראה ומרגיש רחב וזורם יותר.

יואב יוצא למסע מפתיע, עמוק ומטלטל במעלה המדרגות, שבמהלכו הוא מנסה להבין כיצד ניתן להתפתח ולגור בקומה גבוהה יותר. את המסע מלווה אליעזר, אדם שמתגורר בקומה העליונה, המהווה עבור יואב מדריך רוחני. באמצעות משנתו הרוחנית, השואבת השראה מהמסורת הבורמזית, מלמד אליעזר את יואב כיצד לנשום בחופשיות, מהי התפתחות אנכית ומה היא דורשת, ומצייד אותו במפות דרכים, בערכת דבקים, במפתחות שונים ובמודלים מקוריים נוספים.

בשפה עשירה וקולחת מזמין הספר את הקוראים בעלי התשוקה והאומץ להתפתח, להצטרף למסע במסלול האנכי, להרחיב את עולמם הרגשי והרוחני, ללמוד עוד על עצמם ולעבור לגור בקומה גבוהה יותר.


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות