סאנדיסק ישראל קיבלה מעיריית כפר סבא אות ההצטיינות בתחום העשייה החברתית לשנת 2014

המרכז הישראלי של חברת סאנדיסק, הממוקם בכפר סבא, קיבל מעיריית כפר סבא את אות החברה המצטיינת בתחום העשייה החברתית והפעילות בקהילה לשנת 2014. לדברי יהודה בן חמו, ראש עיריית כפר סבא, לצד עשייה מקצועית מרשימה, סאנדיסק שמה דגש רב על עשייה חברתית ומעורבות בקהילה בכפר סבא. בן חמו ציין כי אחוז חסר תקדים של עובדים מתנדבים לפעילות קהילתית, בעמותות או בארגונים חברתיים, ועל כל שעת התנדבות מעבירה החברה תרומה כספית לגוף בו התנדבו. "סאנדיסק אימצה את בית הנוער גיורא, שיפצה אותו וכיום מתקיימת בו פעילות נרחבת למען הנוער המקומי – בשיתוף מתנדבים מהחברה".

הענקת האות נערכה במסגרת טקס עובדים מצטיינים, שנערך בהיכל התרבות בכפר סבא.

לדברי שחר בר-אור, מנכ"ל סאנדיסק ישראל, עובדי ומנהלי החברה, הפעילה בשלושה אתרים בישראל, השקיעו בשנת 2014 מעל 4,200 שעות התנדבות למען הקהילה וכי כ- 1.8 מיליון שקלים נתרמו למגוון עמותות. עוד ציין בר אור כי 99 אחוזים מעובדי החברה השתתפו בפעילות קהילתית לפחות פעם אחת במהלך השנה.

דירוג מעלה לשנת 2014, שדירג את החברות הגדולות במשק, בין השאר על פי תרומתן לקהילה ומעורבות חברתית של עובדים העניק לסאנדיסק דירוג של "פלטינה+" – הדירוג הגבוה ביותר הניתן לחברות.

בתמונה:
שחר בר-אור, מנכ"ל סאנדיסק ישראל (משמאל) מקבל מיהודה בן חמו את אות ההצטיינות. קרדיט צלם: רמי זרנגר

אודות סאנדיסק

סאנדיסק (NASDAQ: SNDK), החברה ב- Fortune 500 ו- S&P 500; הינה תאגיד גלובאלי מוביל בפתרונות מבוססי אחסון פלאש. מזה למעלה מ-25 שנה סאנדיסק מרחיבה את אפשרויות האחסון ומספקת מוצרים אמינים וחדשניים ששינו את תעשיית האלקטרוניקה. הפתרונות של סאנדיסק נמצאים כיום בלב כמה מה- data centers הגדולים בעולם; ומשולבים בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. מוצרי הצריכה של סאנדיסק זמינים כיום במאות אלפי חנויות ברחבי העולם. סאנדיסק מעסיקה בישראל כ-600 עובדים ומשרדיה ממוקמים בכפר סבא, עומר ותפן שבגליל.
אתר: www.sandisk.com

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות