צה"ל מפרגן לארבעה ראשי ערים בשרון – רעננה, הוד השרון, רמת השרון והרצליה – מצטיינים בעידוד ונתוני גיוס לצה"ל!"

העיר רעננה קיבלה תעודה על היותה במקום החמישי בליגת הערים בגיוס גברים.

העיר הוד השרון קיבלה תעודה על היותה במקום הראשון בליגת הערים בגיוס נשים מקום השלישי בגיוס גברים.

העיר רמת השרון קיבלה תעודה על היותה במקום הרביעי בליגת הערים בגיוס נשים.

העיר הרצליה קיבלה תעודה על היותה במקום התשיעי בליגת הערים בגיוס נשים.​

ביום שלישי, 31.03.2015, התקיים כנס הוקרה לראשי הרשויות המובילות בגיוס לצה"ל ולראשי הרשויות בהן הייתה השנה עלייה משמעותית בנתוני הגיוס.

הכנס התקיים בבסיס מיטב, ובמסגרתו הוענקו תעודות הוקרה ל-23 ראשי רשויות, בראשות ר' אכ"א, אלוף חגי טופולנסקי, ראש חטיבת תכנון ומנהל כוח האדם, תא"ל מירב קירשנר, ומפקד מערך מג"ן (מורות חיילות, גדנ"ע ונח"ל), אל"ם רז קרני.

במהלך הכנס שמעו ראשי הרשויות ונציגיהם על הקשר של צה"ל עם הרשויות והמועמדים לשירות ביטחון, הליכי הגיוס לצה"ל, וכל זאת תוף מתן דגש מיוחד על גיוסן של אוכלוסיות ייחודיות.

מדברי ר' אכ"א, אלוף חגי טופולנסקי: "צה"ל רואה ברשויות המקומיות שותפות מרכזיות בהכנת הנוער לגיוס משמעותי ותורם בצבא. זו גאווה לראות את הרשויות המובילות בגיוס ולהביע בפניהן הערכה רבה על תרומתן לצה"ל ולביטחון המדינה".

מדברי ראש העיר מודיעין ויו"ר מרכז השלטון המקומי, מר חיים ביבס: "הרשויות המקומיות רואות חשיבות רבה בהרחבת אחוז הגיוס לצה״ל ובזכות שיתוף הפעולה ההדוק עם אגף כוח האדם בצה״ל נמשיך את המגמה הזו גם בעתיד ונשלב בעבודה זו גם את תנועות הנוער. לצערי, בשנים האחרונות נוכחנו לדעת כי לצה״ל יש אתגרים ביטחוניים רבים ולכן אל לנו לנוח על זרי הדפנה ולהמשיך ולחזק את צבא העם. בנימה אישית היום זכיתי לקבל בפעם החמישית ברציפות תעודת הערכה על מיקומה הראשון של העיר ברשימת הערים המתגייסות. אני מצדיע לבני הנוער שלנו על ההישג המרשים. החינוך לתרומה למדינה מתחיל בבית אצל ההורים וממשיך במערכת החינוך המצוינת בעיר, דרך המורים והמנהלים ועד תכניות מיוחדות שאנחנו מקיימים לחיזוק הקשר הערכי בין בני הנוער למדינה, כי נוער בעל ערכים משמעו עתיד טוב יותר לחברה הישראלית".
 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות