ממעגל ריסים ועד ריסים מלאכותיים

הריסים הם חלק בלתי נפרד ומרכזי ביותר מהמראה של כל אדם באשר הוא

ריסים

כל אישה מבינה היטב את החשיבות העצומה שיש לריסים בכל מה שנוגע למראה החיצוני באופן כללי, בדגש על מראה הפנים ובמיוחד בקרב נשים. הריסים הם משמעותיים ביותר עבור ההבעה שלנו, בדגש על מראה נשי ועל חושניות. לא בכדי הריסים מטופחים בקרב נשים כבר מעל ל-4,000 שנים, עוד מימי מצרים העתיקה – ומאז ומעולם הם נחשבים סמל לנשיות, וישנה השקעה רבה המושקעת בעיצוב ריסים, בהארכת ריסים או אפילו בריסים מלאכותיים. לאחר שאתן מבינות את החשיבות העצומה בכל מה שנוגע לעיצוב ריסים ולטיפוח שלהם, חשוב גם להבין כיצד לשמור עליהם בצורה הנכונה ביותר וכיצד לטפח אותן היטב – וננסה לסייע לכן בזה.

עיצוב וטיפוח הריסים צריך להתבצע בצורה הטובה ביותר – וננסה לסייע לכן בזה

בכדי לעצב ולטפח את הריסים בצורה הנכונה ביותר, ישנן לא מעט אפשרויות עבור האישה המודרנית, ותחום הקוסמטיקה מציע אפשרויות איכותיות הן עבור מי שפשוט מעוניינת לאפר את הריסים שלה לפני היציאה, והן עבור מי שמעוניינת לשקם מראה ריסים לאחר שאלה נושרים. חשוב להבין שריס שנושר לא צומח חזרה, ולכן השמירה עליהם היא חשובה פי כמה וכמה, ובכל מקרה במצבים קיצוניים כמובן שניתן להשתמש בריסים מלאכותיים שמחליפים הלכה למעשה את הריסים הטבעיים או שמעשירים את מראה הריסים, באירועים חשובים ומרכזיים בחיינו. כמובן שישנו גם מעגל הריסים – מכשיר מכאני הנסגר על הריס ומסלסל אותו, כאשר התהליך צריך להתבצע בצורה מדויקת וזהירה על ידי קוסמטיקאית המתמחה בכך, בכדי להימנע מתלישה.

המרכיב החשוב ביותר בעיצוב של ריסים הוא כמובן המסקרה

הסיבה שבגינה לא נגענו במסקרה עד כה, היא שחשוב להקדיש לה פסקה משל עצמה – זהו הכלי היעיל ביותר שלנו לטפח ולעצב ריסים כיום. המסקרה היא למעשה תכשיר המשמש עבור הארכת מראה הריסים, עיבוי מראה הריסים, עיגול מראה הריסים וכך למעשה גם מוביל להבלטת העיניים. המסקרה משמשת אותנו לעתים גם עבור שינוי והדגשת גוון הריסים, והשימוש בה הוא שימוש ביתי שכל אישה יכולה לדעת כיצד לבצע בצורה נוחה ופשוטה ביותר בכוחות עצמה – אך לתוצאות הטובות ביותר כמובן מגיעים עם מי שמתמחה בכך. המסקרה היא למעשה מברשת קטנה ובקבוקון קטן, שמעבירים בזהירות על פי הריסים, בתהליך זהיר. במקרים של עיניים רגישות משתמשים בדרך כלל רק על קצה הריסים, ובכל מקרה חשוב למרוח עד שתי שכבות של מסקרה בכדי לא לעבות את מראה הריס יתר על המידה.

בכל מה שנוגע לריסים שלכן, אסור לכם להתפשר על פחות מהאיכות הגבוהה ביותר

בין אם אתן מטפחות את הריסים אצל קוסמטיקאית ובין אם אתן מורחות מסקרה בכוחות עצמכן – חשוב שתעשו זאת בצורה הטובה ביותר. פנו רק לקוסמטיקאיות איכותיות שמשתמשות בחומרים איכותיים, והשקיעו במסקרה איכותית גם עבור תיק האיפור האישי שלכן.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות