כמה עולה קרקע להשקעה בשרון?

אחד האזורים היפים ביותר בארץ שעדיין לא נחשב לרווי בבנייה הוא אזור השרון. אזור זה מכיל ריכוז גדול יחסית של קרקעות חקלאיות שכולם מגלים בהן עניין, משום שיש בהן פוטנציאל רווח גדול.

 

ברגע שקרקע שכזו מופשרת, ניתן לבנות עליה בית פרטי על פני חלקת אדמה גדולה, במקרים רבים מעל 200 מ"ר שטח, ואפשר ליהנות מפרטיות של קרקע בשרון, אזור מרכזי אמנם, אך שעדיין ניתן למצוא בו מקומות שקטים ומבודדים יחסית. יזמים יכולים לראות את הפוטנציאל ולהשקיע בקרקע כזו, כאשר יבדקו בדיוק כמה עולה ויוכלו לקנות ולעשות עליה תשואה גבוהה ברגע ההפשרה.

קרקעות בשרון לכל מטרה

הקרקעות שנמצאות בשרון טובות למטרות רבות, משום שהן נמצאות באזור שהשכיל לפתח את עצמו לכמה כיוונים שונים. אפשר למצוא בשרון מרכזים אורבניים משגשגים לצד מרכזים כפריים, מבלי להפריע אחד לשני.

מחיר קרקע בשרון יכול להיות יקר אם מחפשים אותה ליד מרכזים בנויים שכבר קיימים והבנייה בהם רוויה ומיצתה את עצמה. אפשר למצוא קרקעות יותר זולות, כאשר מתרחקים קצת לעבר השוליים של אזור השרון. במקרים כאלה, קרקע להשקעה בשרון תהיה בחירה נכונה למי שחושב קדימה אל העתיד ומבין את הפוטנציאל שעומד בפניו. קרקעות שיופשרו לבנייה בכל אזור השרון הן הלהיט הבא בנדל"ן וכדאי לעקוב אחריהן.

לא רק קרקע חקלאית

זה נראה כאילו רק אדמות מנהל מופשרת לבנייה בשרון אבל לא רק. רבות מהקרקעות האלה הן קרקעות בבעלות של אנשים פרטיים שרוצים כעת לנצל אותן כדי למכור ולהרוויח, ואתם מקבלים הזדמנות לרכוש קרקע בשרון להשקעה. קרקעות בשרון יכולות לשמש אתכם לבניית בית פרטי או במקרים נדירים אפילו לצורך בניית בניין שעליו תוכלו להרוויח בעסקת קומבינציה. אפשר לחכות גם עד שיתקבלו תכניות מיוחדות ומתקדמות לפיתוח האזור, וכך תוכלו להרוויח מהן עוד יותר כאשר ערכן יעלה יום אחד ויהיו יזמים שיקנו מכם קרקע להשקעה בשרון כדי לממש אותה.

קרקע בנכס פיננסי

היום אנחנו יודעים שאין שום היגיון כמעט בהשקעה בבורסה המדשדשת והלא בטוחה, כאשר כל העולם משתנה ואין ודאות בהשקעות בחברות בחו"ל. אין גם ריבית מספקת בבנק ישראל לחסכונות ופיקדונות, אלא אם כן מחפשים מכשירים פיננסיים סולידיים מאוד. מהבחינה הזאת, קרקעות למכירה בשרון הן ההשקעה הכי סולידית שיש משום שערכן לא יורד אף פעם אלא רק מאמיר.

מחיר קרקע בשרון נמצא בשנים האחרונות במגמת עלייה, בעיקר משום שזהו אזור אטרקטיבי שמושך כל הזמן תושבים חדשים ומבוססים, ובמיוחד משפחות צעירות, ולכן עתידו של השרון מובטח כאזור יוקרתי שהקרקעות בו שוות לא מעט כסף. בסופו של דבר, רכישת קרקע היא כמו השקעה בפנסיה שלכם שצפויה להניב תשואה טובה בעתיד.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות