יש לכם פריט זהב אמיתי? בואו לקבל כסף מזומן בעבורו!

אתם לא צריכים להיות אגרנים כפייתיים כדי להגיע למצב בו הצטברו אצלכם תכשיטי זהב במגירה הקטנה ההיא שאף פעם לא זוכה לראות אור יום או לפחות אור של מנורת לילה ואם גם לכם יש ערימה של תכשיטי זהב אמיתיים במגירה הזו או באחרת ואתם לא משתמשים בהם אלא רק שומרים אותם במשך שנים כי קיבלתם אותם במתנה מהדודה מהצד של אמא או מסבא שלכם שחשב שהתכשיט הישן יתאים לכם (לפעמים התכשיטים הישנים נראים טוב אך התכשיט המדובר ממש לא מתאים!) תוכלו לפנות אל מקום מתאים ולמכור את התכשיטים הללו. תמורת התכשיטים תוכלו לקבל מזומן באופן מיידי.

 

איך מוכרים תשיטי זהב? מה כדאי לכם לדעת?

ייתכן שגרמנו לכם להיות מופתעים משום שלא כולם יודעים שמכירת תכשיטי זהב הינה דבר שמתרחש בתדירות גבוהה. הרבה אנשים מוכרים זהב לרבות תכשיטי זהב בימינו ומקבלים תמורתם כסף מזומן.

מכירת תכשיטי הזהב יכולה להתבצע בחברות שונות אך כדאי לדעת כמה דברים לפני שמגיעים אל החברה. אחד הדברים שחשוב לדעת הוא שהמראה של תכשיטי הזהב אינו רלוונטי למכירה משום שהתכשיט יימסר להתכה. כמו כן, רצוי מאוד לפנות אל בעל מקצוע אמין ומקצועי שמתמחה שהערכת שווי. ערך הזהב נקבע לפי גורמים שונים, ביניהם: מחיר עבור גרמים, משקל הזהב הטהור ודרגת הטוהר שלו. בעל המקצוע צריך לבצע את ההערכה בהתאם למערכת חוקים קפדנית ומדעית וחשוב מאוד להיזהר ולא לקבל שירות מאדם שאינו אמין.

המלצה חמה על חברה מקצועית ואמינה

בין הגורמים השונים אליהם אנו ממליצים לפנות כדי לבצע מכירת זהב תמורת כסף מזומן תמצאו את חברת "ברכת זהב בע"מ". החברה מעניקה שירותים למגוון לקוחות, פועלת קרוב ל- 40 שנה ונחשבת לאחת החברות הוותיקות והאמינות ביותר בתחום.

את הערכת השווי של תכשיטים הזהב מבצעים בעלי המקצוע ליד הלקוחות (אין זה אומר שלא כדאי לקבל הערכת שווי אצלם גורם נוסף אך ניתן בהחלט לסמוך על עובדי החברה). חשוב לציין שהערכת השווי אינה מחייבת את הלקוחות לבצע מכירה.

שוויו של הזהב מחושב לפי מחיר שערו בבורסה, לפי סוג הקראט שלו ולפי משקלו ובמידה ומתבצעת עסקה יכול הלקוח לקבל את הסכום במזומן או בצ'ק או באמצעות העברה בנקאית. כמו כן, מעמידה החברה בפני לקוחותיה מחשבון מתקדם שמאפשר למעוניינים לקבל מידע על המחיר של גרם זהב בבורסה ולחשב את סכום הכסף שהם יכולים לקבל עבור תכשיט או תכשיטי הזהב שהם מעוניינים למכור לחברה.

החלטתם למכור את תכשיטי הזהב? פנו אל ברכתזהבבע"מ וקבלו שירות מקצועי ואמין!

אם אתם מעוניינים לבצע עסקה משתלמת והוגנת, למכור את תכשיטי הזהב שאינם משמשים אתכם ורק תופסים מקום במגירה ולקבל כסף זמין תמורתם אנו ממליצים לכם לפנות אל חברת "ברכת זהב בע"מ" ולקבל שירות מעובדים מקצועיים, מיומנים ואמינים.

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות