כיצד לבחור מנתח פלסטי לניתוח הגדלת חזה?

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

הניתוחים הפלסטיים שהיו בעבר נדירים ומלווים בחששות הפכו להיות  נפוצים מאוד בשנים האחרונות הידע הרב שנצבר והמודעות למראה הפכו אותם לשגרה.

לבחור את המראה שלך

הניתוחים הפלסטיים הפכו להיות בטוחים וכמעט נטולי סיכונים וכאלו שרוצים להשפיע על המראה שלהם ומוכנים להשקיע בכך פונים למכונים שונים העוסקים בפלסטיקה בבקשה לקבלת טיפול לשיפור המראה.

הגדלת חזה מהווה את אחד הטיפולים הנפוצים ונערכת בהרדמה כללית. ישנן גם דרכים אחרות, אך דרכים אלו לא בטוחות בהצלחתן ולא בהכרח מומלצות יותר מבחינה בריאותית. שתי הדרכים המוצעות מבוצעות על ידי הזרקה. באחת מזריקים מקרוליין  שהוא חומר המיועד למילוי קמטים. באופן השני מזריקים רקמות שומן מהגוף עצמו אשר היקלטותן תיצור שומן שיעשה את ההבדל במבנה. טיפולים אלו לא הוכיחו את הצלחתם לאורך זמן.

שתל – זה כל ההבדל

הגדלת החזה בעזרת ניתוח מתבצעת על ידי שתל, כאשר הניתוח עצמו נעשה תחת הרדמה כללית ואורך בערך כשעתיים כאשר גודל השתל והסוג שלו נבחר על ידי המנתח על פי מדידות ונתונים.

כמו לפני כל ניתוח, נערכות בדיקות דם כלליות וצריך את הסכמתו של רופא המשפחה וכמובן גם צילום חזה ובדיקת אק”ג. אחרי הטיפול ירצה המנתח לעקוב אחרי המטופלת במשך מספר שעות עד לילה, זאת משום שהניתוח התבצע בהרדמה כללית. לאחר מכן, תוכל המטופלת לשוב לביתה, כאשר יומלץ לה על מנוחה במשך שבועיים והימנעות מפעילות גופנית על מנת לעזור לשתל להיקלט.

אז איך בוחרים מנתח?

תמיד כאשר מדובר בניתוח ובניתוח פלסטי בפרט כדאי לבדוק את השטח, זאת אומרת לראות את הניתוחים הקודמים שערך המנתח ולשמוע המלצות מבעלי ניסיון. ניתן להתעניין אצל נשים שעברו את הניתוח אם הן היו מרוצות ואם התהליך אכן נערך כמו שהן צפו.

המנתחים בעלי הניסון שהוכיחו את עצמם בעבר יהיו אלו שידעו להתמודד גם הפתעות במהלך הניתוח וידעו לבדוק את כל הנתונים עוד לפני הניתוח. הם בדרך כלל עובדים עם המכונים הגדולים ויערכו ניתוחים בלי סיכונים.

להיות בטוחה בכל מצב

הסיכונים של הניתוח הינם סיכונים קטנים ולא משמעותיים ובכל מקרה הינם נדירים וכמעט אינם מתרחשים בשנים האחרונות. יש סיכונים הנובעים מהפעולה הכירורגית ויש כאלה הנובעים מההרדמה. בסך הכול, הניתוח הינו ניתוח בטוח ולכן גם נפוץ באופן יחסי. המנתחים המתעסקים בתחום צברו ניסיון וידע רב, דבר אשר מתבטא בהצלחה באחוזים גבוהים מאד של הטיפול לשביעות רצון המטופלות.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות