מכניסים את הרחוב אל ארון הבגדים

לא רחוקים כלל הימים בהם החיבה לאופנה והרצון להתלבש היו מיוחסים רק לקהל הנשים. אז מאותם ימים עברו המון מים בנהר והמון פריטים בחנויות השונות, עד למצב בו גם גברים מעידים על עצמם כחובבי אופנה דגולים. חנויות בגדים המוכרות פריטים מאופנה הפופולרית לא חסרות, אך ישנו סגנון אופנה ייחודי שלא מעטים אלו הכמהים לפריטים המעוצבים לפיו: אופנת הרחוב.

אז מה היא אותה אופנת רחוב?

כיום, יותר מתמיד, ישנם אינספור סגנונות אופנה, כך שכל אחד יכול למצוא את הסגנון החביב עליו ולדבוק בו. אופנת הרחוב מיקמה עצמה כחביבה על רבים והיא מגלמת בתוכה השפעות מהציבור הרחב ופחות מבתי אופנה גדולים המוכרים מהסקטור המסחרי. במרבית המקרים, קהל היעד של אופנת הרחוב הוא בני נוער ומתבגרים, אך לא רק. המראה הקליל, ההשפעות הצעירות והווייב הרענן נמצאים חביבים גם על בוגרים יותר.

בעוד ישנם אלו המסתכלים על פריטי האופנה כפונקציונאליים בלבד, כיום האופנה ופריטי הלבוש השונים הינם כלי ביטוי לגיטימי החוצה את מחסום הפונקציונאליות, ומגיע עד להשפעה על נראות הפרט, דרך התבטאות והשתייכות לז'אנרים אומנותיים ובעיקר חופש לבחור מתוך מגוון רחב ולא להיצמד אל נורמות לבוש ידועות ומצומצמות מראש. בחנויות הנבחרות המוכרות את המותגים המובילים, תוכלו ליהנות מקולקציה עשירה של כובעים, ציוד סקייט, אקססוריז וביגוד.

מותג מוביל, פריטים נבחרים

אז היכן ניתן לרכוש פריטים המושפעים מאופנת הרחוב? בעוד ישנם סגנונות שקל יותר לרכוש פריטים המייצגים אותם, אופנת הרחוב מסתמנת כנחשקת יותר ובוטיקית יותר וכך עולה השאלה והיא היכן ניתן להתחדש בפריטים שכאלו. במרכז הארץ, בעיר רמת השרון, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פריטים של אופנת stussy  ברמת השרון. המותג המוביל שהתחיל בשנות ה-80 בקליפורניה, נגיש כעת גם בישראל לכל קהל הדורשים.

כבר קרוב ל-40 שנה שהמותג המוכר מוכר פריטים מאופנת הרחוב והופך מלתחות של מתלבשים רבים לייחודיות ושונות מהנוף המוכר המוכתב על ידי החנויות הגדולות. קהל היעד הכולל את הפלח הצעיר יותר, כולל מוסיקאים, גולשים, סקייטרים ואמנים אחרים שמוצאים באופנת הרחוב דרך ביטוי של ממש. האופנה העכשווית בעלת מוטיבים של אסתטיקה, חדשנות ומודרנה, ופריטים שכאלו תוכלו למצוא באופנת STUSSY. מה שמייחד את המותג הנמכר ברמת השרון מלבד העובדה כי תוכלו ליהנות מטעם אותנטי של אופנת הרחוב, הוא העובדה כי הקולקציות מיוצרות במהדורות מוגבלות – מה שהופך את הפריטים לנחשקים יותר וייחודים יותר.

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות