אירית מרק, יו”ר ויצו כפר סבא לשעבר, בפניה לציבור:”אנו זקוקים לכלי בית, מוצרי חשמל, ביגוד איכותי וריהוט בסיוע למיעוטי יכולת”

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

יו”ר ויצו כפר סבא, אירית מרק (2015), פעילה חברתית מוערכת מאוד בציבור הקימה לפני כשלוש שנים את החנות החברתית הראשונה מסוגה בכפר סבא הזוכה לתשבחות רבות ושמה הולך לפניה בכל הארץ. מרק מבקשת את עזרת הציבור בסיוע למיעוטי יכולת :”אנו זקוקים לכלי בית, מוצרי חשמל, ביגוד איכותי וריהוט בסיוע למיעוטי יכולת”

מי שלא ראה את פעילותם של מתנדבי מרכז החסד “מהלב“, לא ראה את האהבה והנתינה המאפיינים את המקום ובעיקר פעילותם המבורכת מסביב לשעון לטובת אלו שידם אינה משגת. המקום זוכה לפרגון ותשבחות רבות ואף חברי כנסת המגיעים למקום להתרשם כמו גם חברי מועצת עיר מהאזור.
יוזמת ומייסדת מרכז החסד “מהלב“, אשר שמו הולך לפניו, הגברת המוערכת אירית מרק, יו”ר ויצו (2015), שהחליטה להקדיש חייה לעזרת הזולת הקימה מרכז חסד ברחוב תל חי 40 בכפר סבא, מול בית הכנסת בית דורשיי, המשמש כחנות יד 2 כאשר כל הכנסות המקום מועברות לסיוע לקהילה.
במקום, מקבלים המתנדבים כל פריט ראוי העוזר ומסייע לאחרים “אין מילים בפי להודות לכל האנשים הנפלאים והנהדרים המגיעים ותורמים לנו כלי נוי יפהפים, גם חדשים בקופסה. אם זה כלי בית, כלי מטבח, מוצרי חשמל, שידות, שרפרפים, תכשיטים יפים, ואפילו מכשירי סלולאר. אנשים טובים רבים מגיעים אלינו מכל הארץ ומביאים כל טוב, מוצרי חשמל, מאווררים, עגלות לתינוקות, ספרי קריאה איכותיים, ועוד פריטים באיכות מעולה כחדש המשמחים כה הרבה משפחות. אני מברכת כל אחד ואחת וכל מי שלוקח חלק בנתינה הנפלאה הזו המעשירה את ביתם של רבים. במיוחד מתרחב הלב לראות את נפלאות מעשיהם של התושבים התורמים ריהוט במצב מעולה. תודה לקדוש ברוך הוא על ששולח אלינו כה הרבה מלאכים לסיוע”.

זקוקים לתרומות

בכדי להמשיך את פעילות מפעל החסד הכה מיוחד, המסייע למאות משפחות מדי חודש, מבקשת אירית מרק להמשיך ולגייס תרומות. “אנו זקוקים לתרומות נוספות, כלי בית ונוי וכל שאר הפריטים. ניתן לפנות אלי במייל או בטלפון 050-9832222 או מייל iritmark@gmail.com
תודה לכל האנשים הטובים, הנפלאים הבאים לעזרתנו. ביחד נעשה טוב יותר”. 
מרק מבקשת להדגיש “לא להשאיר תרומות כאשר המקום סגור, להגיע רק בשעות הפתיחה בין השעות 1100 עד 1800 לרחוב תל חי 40 בכפר סבא. בכדי לכסות את שכירות הנכס נודה לכל עזרה כספית לתרומה. ניתן להביא אלינו – תבורכו על העזרה החשובה, הרבה מאוד מהמצוות קורות כאן בזכותכם”.

עזרה למעוטי יכולת

ממרכז החסד “מהלב“, מתנהל מערך סיוע ענק למשפחות מתקשות הזקוקות לריהוט חינם, כולל מקררים, סלונים, חדרי שינה, פינות אוכל ועוד. *** אם יש לכם פריטי ריהוט לתרום כמו מקרר, מיטות, פינות אוכל, מוצרי חשמל צרו קשר עם אירית מרק בטל 050-9832222 – ומרק תדאג שהפריט שלכם יועבר מהלב למשפחה / בודדים / חיילים או בנות שרות הזקוקים לו.

אתם מוזמנים לקחת חלק במצווה, להביא תרומה למרכז של כל דבר שאין לכם עוד צורך בו, להתנדב או לתרום לתחזוקה השוטפת של מרכז “מהלב”, המופעל ע”י מתנדבים בלבד.
אירית מרק, מי שהקימה את המרכז אומרת “מבחינתי זו הגשמת חלום ואני רוצה בהזדמנות זו להודות לכל המברכים, התורמים, ומתגייסים לסייע לנו במיזם החברתי החשוב הזה. תודה לכל שותפיי לדרך ובמיוחד למתנדבים הנפלאים, המלאכים הסובבים אותי ומגיעים מדי יום ביומו לסייע לי במרכז מהלב. קיבלנו מאות ואלפי ברכות על המיזם, מה שמוכיח עד כמה הצורך בכך היה חשוב. המודעות גדולה והרצון לעזור חובק אזרחים רבים מכל הארץ, מעורבים ואכפתיים. אם נעשה כולנו השתדלות נוכל לסייע להרבה מאוד משפחות”.

מוזמנים לתרום ולקחת חלק במצווה 

אנו מבקשים תרומתכם בכלי מטבח, כלי נוי, טלפונים סלולריים, מחשבים, ספרי קריאה, מפות שולחן ומגבות, עגלת ילדים, סלקל, כסא אוכל, ריהוט ומוצרי חשמל וכל פריט שאין לכם עוד צורך בו, אנא הביאו אלינו למרכז החסד מהלב ברחוב הכרמל 77 בכפר סבא -. מוצרי חשמל וריהוט כבד – אנו באים לקחת – שלחו לנו פרטים באסאמאס.
מהלב – חנות יד שניה בה הכל נמכר בסכומים נמוכים המסייעים בפעילות למען המטרה הקדושה : סיוע מהלב.

בחנות יש פריטים יפהפיים במחיר הכי נמוך בארץ המסייע לכל : שמלות כלה, חליפות חתן, בגדי ערב, משחקים, צעצועים, תמונות, מפות ווילונות, כלי נוי ומטבח, בובות, ספרי איכות נהדרים, ג’ינסים מותגים ועוד ועוד

אירית מרק, מבקשת לומר לכל התורמים הנפלאים “תבורכו על העזרה, אין ספק שתרומתכם עוזרת ומסייעת למשפחות ומאירה את יומם, תבורכו! אנו מקפידים כי הריהוט יינתן חינם לחיילים ומשפחות מעוטות יכולת אשר אין ידם משגת לרכוש ריהוט בסיסי למשפחה. מזמינה אתכם לפנות אלי בכל עניין בטל 050-9832222 ואעשה כל מאמץ לעזור. אני שמחה לבשר כי לאחרונה התחלנו לאחסן הריהוט במחסן גדול שקיבלנו. הריהוט ניתן חינם לכל נזקק – אנו מבקשים סכום סמלי בלבד החזר הובלה מהדירה למחסן. יש רהיטים נהדרים שקיבלנו שעוזרים לכל משפחה בקשיים, חיילים או בודדים. הצלחנו עד היום לסייע למאות בודדים בפריטי ריהוט ומוצרי חשמל. אנו מבקשים שהתרומות יהיה איכותיות – מוצרי חשמל תקינים משום שלנזקק אין אמצעים לתקן ואין לנו כעת תקציב גם לבעלי מקצוע לתיקונים. לכן, חשוב לנו להעביר רק ריהוט תקין לחלוטין המכבד את המקבל. כל מי שזקוק לעזרה מוזמן לפנות אלי ולקבל סיוע. ניתן להגיע למחסן בתיאום מראש. אני רואה במיזם מצווה גדולה והנאה עצומה. יש לנו סיפוק אדיר מכל מכתב או מסרון תודה שאנו מקבלים מאלו שסייענו להם. זה מדרבן ומתגבר את הרצון לעזור כאשר רואים כמה אנשים זקוקים לסיוע”.

מהלב - תל חי 40 כפר סבא - 11:00 עד 1800 כל יום - 050-9832222

בואו לקנות בחנות יד 2 : ההכנסות לסיוע

המקום מתנהל כחנות יד 2 בה ניתן למצוא הכל מהכל. ספרים בעשרה שקלים לספר – לכל גיל, בגדי מותגים, כלי נוי, כלי מטבח, אוצרות וינטז’ ישנים, תכשיטי כסף, חרוזים ועץ, נעליים, מכשירי חשמל ועוד מציאות רבות לנשים וגברים. כל ההכנסות עוברות לסיוע ומממנות החזקת המקום ומחסן לריהוט שנתרם כאמור לחיילים ומעוטי יכולת. יש משחקי קופסא, צעצועים, תמונות, כריות ועוד הרבה הרבה אוצרות.
שעות פתיחה כל יום בין השעות 1100 עד 1800 ביום שישי מהשעה 1030 עד 1300. רחוב תל חי 40 כפר סבא
5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות