החלקה אורגנית OXO – על השיטה וכיצד היא פועלת

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

ההחלקה האורגנית OXO ORGANIC זהו אחד ממוצרי טיפוח השיער המתקדמים והפופולריים כיום בשוק המספרות ועיצוב השיער. ההחלקה האורגנית מבוססת על טכניקה של חומר פעיל טבעי במקום  בכימיקלים מעשה ידי אדם. אוקסו אורגניק מביאה עמה חידוש משמעותי לתחום השיער מכיוון שהיא משלבת בבת אחת שני דברים חשובים : החלקת השיער ושיקום השיער.

תהליך ההחלקה מחדיר לשיער שלושה סוגי חלבונים: חלבון חיטה, חלבון אורז וחלבון קראטין העוזרים לבנות ולשקם את השיער. כמו כן, שמנים רבים כגון: שמן קקאו, שמן אראגן ושמנים מינרליים העוזרים להזין את השיער היבש ומעניק לו ברק רב שנשאר ונשאר.

OXO ORGANIC – שיטת החלקה ייחודית

הנוסחה החדשנית של אוקסו אורגניק מתמקדת בך ובשיערך מתוך ההבנה כי כעת כבר לא צריך להתפשר על החלקות בשיטות כימיות למיניהן, אלא ניתן לבחור בשיטה האורגנית. אוקסו אורגניק הינו מוצר המכיל שמנים מן הטבע, אומגה 6, תמציות קקאו ועוד מגוון רכיבים שמסייעים לשיקום השיער ומעניקים לו מראה טבעי ומלא ברק.

לעומת ההחלקות המתחרות, השיטה של OXO ORGANIC איננה מצריכה שילוב של כמה וכמה החלקות אלא מאפשרת שימוש חד פעמי במוצר ההחלקה אוקסו אורגניק ומביאה לתוצאות מרהיבות לאחר שעות בודדות.

החלקת אורגנית נעשית במשך מספר שעות, התהליך אינו קצר אך הוא אינו מסורבל כלל. ההחלקה נעשית אך ורק במספרות המורשות ומשך העבודה תלויה בכמות השיער ובעבודה של הספר עם מחליק השיער.

המוצר נמרח על השיער ולאחר כשעה יש לשטוף את החומר. יש לציין כי החומר נשטף לחלוטין תחת זרם מים חמים ולאחר ייבוש קל הספר מתחיל לעבוד עם המחליק. אין צורך להשתמש במייבש שיער על החומר ובכך ניתן להימנע מהריחות הכימיים ומן העשן שנהוג להבחין בהם בעת ביצוע ההחלקות האחרות.

תהליך ההחלקה אורך בין ארבע לחמש שעות ובסופו השיער יישטף בשנית. כבר לאחר השטיפה השנייה תוכלי להבחין כי שיערך הוחלק ונראה טוב מתמיד. כבר באותו היום ניתן יהיה לחפוף את השיער, לאסוף אותו ואף לטבול בים או בבריכה. אין איסורים או המלצות להשתמש במוצרים נלווים, הכל נעשה בבת אחת באמצעות מוצר אחד – oxo organic.

OXO Organic hair treatment – המלצות וחוות דעת

לקוחות מכל רחבי הארץ כבר ניסו את המוצר ומרבית חוות הדעת חיוביות וממליצות בחום. ההחלקה האורגנית טבעית ויעילה ומתאימה לכל סוגי השיער. אחת החששות שעולות טרם ביצוע ההחלקה היא שההחלקה לא תחזיק מעמד על שיער מקורזל או על שיער צבוע. במקרה של שימוש באוקסו אורגניק אין לחשוש כלל, ההחלקה נשמרת לצמיתות ומתאימה לכל סוגי השיער – כולל שיער פגום והרוס מכיוון שהיא מאפשרת לטפל ולשקם אותו במהלך הטיפול וההחלקה.

בהשוואה להחלקות האחרות שקיימות כיום, אוקסו אורגניק זוהי ההחלקה הבטוחה ביותר ומתאימה גם לנשים מניקות ונשים בהיריון.

החומר של ההחלקה נשטף מן השיער ובעת השימוש במחליק אין עשן שמסוכן לנשימה ואין ריחות בעיתיים. אוקסו אורגניק מקנה מראה טבעי לשיערך ובתום הטיפול במספרה תבחיני כי שיערך נראה מבריק ובריא מתמיד.

בעוד מרבית ההחלקות שקיימות כיום מצפות את השיער בפורמלין, OXO  מתמקדת יותר בטיפול בתוך השיערה. הטיפול וההחלקה של אוקסו אורגניק אורכת כחמש שעות מפני שההחלקה האורגנית לא מכילה כימיקל הכופה על השיער להתיישר.

עבודת הספר מעמיקה ומושקעת יותר ובסוף התהליך תוכלי לראות תוצאה מרשימה ולהנות משיערך לאורך זמן ולשמור עליו בריא ובעל מראה טבעי.

5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות