מועצת העיר בכפר סבא אישרה העלאת הארנונה ב-2.18 אחוזים

מועצת העיר אישרה את העלאת צו הארנונה ל-2018 ב-2.18 אחוזים.

ביום ראשון האחרון  התקיימה ישיבת מועצת עיריית כפר סבא שלא מן המניין בנוגע לאישור צו הארנונה ל-2018 . לפני הישיבה חברי מועצת העיר עילאי הרסגור הנדין וחבר מועצת העיר אהוד יובל לוי מנעו את פתיחת הישיבה. שני חברי המועצה טענו כי עם כל הכבוד לעובדי העירייה הנכבדים ש"אותם אנו מעריכים יש כאן עובדים שלא שייכים לדיון ובחוץ יש תושבים שרוצים להיכנס. אנו מבקשים כניסתם ושעובדי העירייה יחזרו אחר כך למליאת הוועדה. בסוף הורשו 4 תושבים לתפוס את המקומות שנותרו ריקים".

חבר מועצת העיר עילאי הר סגור הנדין פנה לחברי הקואליציה ושאל אותם "איך אתם יכולים לאשר את צו הארנונה כאשר מנכ"לית העירייה אומרת שאין בכוונתה לקיים את החלטות מועצת העיר. איך אתם נותנים שידרכו עליכם? כי זה בדיוק מה שעושים דורכים עליכם. איך אתם נותנים שישתמשו ואחר כך יגידו שחברי מועצת העיר אשרו את צו הארנונה .שנוח להם הם משתמשים בכם. כמו  חותמת גומי".

הרסגור:"בישיבת מועצת העיר הקודמת פיניתי לתושבים מקום כדי שיוכלו להיכנס לחדר המועצה הקטן ולצפות בישיבה. כשניסו להוציא תושבים בטענה שאין להם מקומות ישיבה, פיניתי ביחד עם חברתי לסיעה פליאה קטנר את מקומות הישיבה שלנו ונשארנו לעמוד. אז מה עשתה הפעם הנהלת העירייה? מנעה מתושבים להיכנס לפני תחילת הישיבה בנושא העלאת הארנונה, סידרה כיסאות שמורים לעובדי עירייה והשאירה רק חמישה(!!!) כסאות עבור תושבי כפר סבא. הם מפחדים מביקורת ציבורית, אבל את תרבות ההסתרה הזאת ננצח".

חברת מועצת העיר רויטל ן כהן ציינה כי –"אני וחבר המועצה יהודה יוגד נצביע כפי שנצביע בגלל שאנו בוטחים וסומכים על הגזבר. אם הגזבר לא היה כאן, היינו מצביעים אחרת".

מ"מ ראש העירייה צביקה צרפתי " הבאנו השנה צו רזה כי אנו קשובים לרחשי לב הציבור".

מאת: דן ברק

 

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות