טיפים לטיול בחו"ל

טיול בחו"ל יכול להיות חוויה נהדרת רק כל עוד נערכים אליו בצורה נכונה. הטיפים החשובים מתייחסים לבחירת טיסות ואטרקציות, השוואה בין בתי מלון ותכנון מוקדם של פתרונות תחבורה ביעד. הנה המדריך המלא


 
ישנם מחקרים המראים בצורה ברורה שעדיף לשלם על חוויות ולא על מוצרים, מה שמעלה את קרנה של החופשה השנתית בקרב גברים ונשים בכל הגילאים.

מצד שני, לא תמיד הטיול עונה על הציפיות ויש הרבה דברים קטנים שעלולים לפגוע בחוויה. השאלה היא כיצד מצמצמים מלכתחילה את הסיכון ועל מה כדאי לשים דגש.

בחירת טיסות, אטרקציות ובתי מלון

ראשית, טיול בחו"ל מתחיל מטבע הדברים בטיסה. לכן, עליכם להשקיע בבחירת טיסה אטרקטיבית. בדקו את שעות הנחיתה וההמראה של הטיסה וודאו שהן מתאימות לכם מבחינת המרחק ליעד ומשך הטיול. טיסות זולות יוצאות בדרך כלל באמצע הלילה ולרוב הן כוללות גם נחיתה בנמלי ביניים, לעומת טיסות יקרות שיהיו ישירות וייצאו בשעות הבוקר בהלוך ובשעות הערב בחזור.

קבעו סדר עדיפויות ברור ונסו להחליט מה חשוב לכם בבחירת הטיסות. לאחר מכן כבר תוכלו להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין אטרקציות ופעילויות. בחרו פעילויות רגועות עבור היום הראשון ואת האטרקציות הגדולות נסו לשמור לאמצע הטיול. כך תגיעו מספיק רעננים לפעילויות מסוימות, אבל לא תסבלו מעייפות מצטברת. בנוסף, אל תשכחו לבחור אטרקציות שמתאימות לגיל הילדים.

לא תוכלו ליהנות מהטיול בלי לבחור בצורה נכונה את המלון. היום יש כבר אפשרויות חדשות כמו שירותי Airbnb שמאפשרים לשכור דירה ביעד, אך הן לא מתאימות לכל אחד. ייתכן שהורים לילדים קטנים למשל יעדיפו בית מלון וכך גם בני זוג בחופשה רומנטית אך יש אחרים שיעדיפו את הנוחות בדירה מאובזרת המאפשרת לכם לערוך קניות בסופר ולבשל באופן עצמאי. המטרה היא בכל מקרה למצוא מקום לינה לפי מסגרת התקציב ולוודא שהוא נמצא בקרבת האטרקציות שבחרתם מראש.

איך מגיעים ממקום למקום?

אל תנחתו ביעד חדש בחו"ל לפני שתבדקו מה איכות פתרונות התחבורה ואיך אפשר להגיע ממקום למקום בלי לבזבז זמן. האפשרות הקלאסית היא להשתמש בתחבורה ציבורית, אך יש מדינות באירופה שבהן זה פחות נוח. בנוסף, תחבורה ציבורית תגביל אתכם לטיולים בתוך העיר ולא מתאימה למי שרוצה לסייר באזורים כפריים מחוץ לעיר.

פתרון תחבורה יקר אך נוח יותר יהיה השכרת הרכב. אתם יכולים לחסוך בהוצאות באמצעות השוואת מחירים באתרי האינטרנט וקבלת המלצות על דגמי רכבים משפחתיים כמו crossover ואחרים. כמו כן, אפשר לשלב את השכרת הרכב למספר ימים עם תחבורה ציבורית בכל שאר הזמן.

המלצות של חברים ובני משפחה יחסכו לכם הרבה עוגמת נפש אחרי שתנחתו ביעד. אספו המלצות שרלוונטיות לתחומי העניין שלכם, נסו להתעדכן באקלים כדי להגיע ערוכים מבחינת ביגוד ואל תשכחו ביטוח נסיעות לכיסוי מפני אובדן כבודה.


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות