סיעת מרצ בראשות עילאי הרסגור הנדין תעלה לדיון במועצת העיר דרישה : זיכוי תשלומי הורים בגין אי פתיחת גנים

עילאי הרסגור הנדין וחברתו לסיעת מרצ, פליאה קטנר יעלו לדיון במועצת העיר דרישה לזיכוי ההורים שאולצו להשאיר ילדיהם בבית עקב אי פתיחת הגנים "לצערנו אנחנו נאלצים להעלות שוב את המצב בגני הילדים אל מועצת העיר. נדמה שאין מחלקה בעירייה שסובלת מתחלופת מנהלות והתנהלות של כיבוי שריפות כמו זו של מחלקת גני הילדים. אין לנו טענות כלפי הצוות המקצועי. להיפך – מדובר בנשות ואנשי צוות שעושים עבודת קודש ועובדים בתנאים לא פשוטים. ניהול נכון מלמעלה ומדיניות הרואה את טובת התושבים וגם את טובת העובדים יכולים לעשות את כל ההבדל. במהלך חג החנוכה נדמה שנשברו שיאים חדשים. גנים שלא נפתחו בזמן, גנים שנסגרו באמצע היום, סייעות שלא הגיעו וגיוס בני נוער כממלאי מקום – כל אלה מעידים על יחס לא רציני לנושא החינוך בגיל הרך.
"בזמן שעיריית חדרה מבצעת מהפכה בהגדרת המונח "צהרון" ומובילה את הפיכת השעות בהן הילדים נמצאים במסגרת החינוכית לשעות חינוך אמיתיות, עיריית כפר סבא ממשיכה לדרוש מההורים סכומים לא מבוטלים על יום לימודים ארוך ובפועל מספקת לא יותר מצהרון.
"בעינינו עיר אינה "שירות", אלא ביטוי של סמכות שלטונית הנושאת באחריות לתושביה. אך כשהעירייה בורחת מאחריות יש לכך השלכות. לכל הפחות היינו מצפים שיוחזרו להורים התשלומים עבור השעות והימים בהם לא ניתנה לילדים מסגרת חינוכית". 

השניים דורשים כי יערך תחקיר מקיף לגבי אי פתיחת גנים, שיבושים באיוש הצוותים והחלפת סייעות בבני נוער במהלך תקופת החנוכה. בסיומו יגובשו הנחיות על מנת למנוע בעיות דומות בעתיד. וכמו כן "ינתן זיכוי כספי עבור השעות הבלתי מתוכננות בהן הילדים לא שהו בגני יול"א."
 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות