שבט שליט בצופים בירוקה סיים שנת פעילות מוצלחת ואתם מוזמנים להצטרף לפעילות בשנת הלימודים הקרובה

שנת הפעילות הראשונה של שבט שליט הסתיימה בהצלחה רבה. מדובר בשבט צופים בשכונה הירוקה בכפ"ס. שבט שליט נושא את שמו של אריק שליט ז"ל, מייסד פעילות תנועת הצופים בעיר בשנת 1981. במחנה הקיץ הראשון שזה עתה הסתיים השתתפו 260 חניכות וחניכים, רובם ילדי השכונות הירוקות ושכונות מערב כפר סבא.

את השבט מוביל צוות בוגר שי וירון, הורים מתנדבים, בוגרי שבט רכ"ס הוותיק ודוד מרכז השבט. בשבוע שעבר חזרו אחרוני החניכים לביתם אחרי 12 ימים במחנה הקיץ ביער לימונים שליד צפת. בכל שנה נבחר נושא שבטי אחר והשנה עסקו במחנה הקיץ בנושא סיפורי ילדות, כל נושא מתבטא במתקן כלשהו של כל שכבת גיל ובפני השטח.

בביקור במחנה ניתן היה לפגוש את פליקס הארנב שמוציא שני דגלים ממזודתו, שער חדר האוכל וחדר האוכל קושטו בדמויות של האריה שאהב תות, הבית של עמי ותמי, ערוגה של אליעזר והגזר, ארץ יצורי הפרא ותירס חם בחדר האוכל השבטי ועוד.

גם בני 10 מקבלים הזדמנות להיות אחראיים על פרוייקט כלשהו במסגרת המחנה ויכולים לתכנן ולנהל בעזרת המדריכים מתקן קבוצתי שישמש את המחנה.

השבט זכה בפרס רשות ההנהגה על המחנה שמגלם בתוכו את האווירה הנהדרת תחושת הנינוחות ששרתה בו ורוח הפעילות, ופרס על תהליך התגבשות איכותי שעבר השבט בשנתו הראשונה.

את שנת הפעילות השנייה יפתח שבט שליט בחודש ספטמבר הקרוב בציפייה להמוני חניכות וחניכים מכיתות ד , כ300 מהם השתתפו כבר במהלך חודש יוני במספר פעילויות עוד בטרם חופשת הקיץ

בהצלחה לכל חניכות וחניכי השכבה הבוגרת שעומדים להשתתף הקיץ בקורס ההדרכה המסכם ובקורס ראשגדים.

הפעילות מיועדת עבור ילדי כתות ד' - י"א, בימי שלישי בין השעות 16:30-18:30, ובימי שישי בין השעות 16:00-18:00
שבט שליט, צופי כפר סבא,
רח' דוד זהבי 19, שכונה ירוקה 60, ליד מגרשי הספורט.
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות