"הגיע הזמן לכנס את המועצה ולמנות ראש עיר חדש, נקי, ראוי ומוניציפלי ממדרגה ראשונה"

פעיל הליכוד גיא יואל דרשר קורא לחברי מועצת העיר למנות ראש עירייה חדש במיידי מבין חברי המועצה. כפעיל ליכוד מובהק, מציג דרשר את אורן כהן נציג הליכוד כראש עירייה זמני.

אורן כהן. צילום: תומר דואק

"זו קריאה לחברי מועצת העיר כפר סבא", אומר דרשר "ככה אי אפשר להמשיך! עוד חודש ועוד חודש ועוד ערעור ועוד 60 יום ובינתיים יש לנו עיר בלי ראש עיר נבחר. אי אפשר לשבת על הגדר יותר ולפזם את השיר :"עוד מעט עוד קצת…." אתם/ן מנהיגים ומנהיגות והגיע זמן קבלת החלטות. הגיע זמן לשים אגו בצד ופנטזיות בצד ובאמת לחשוב לטובת הכפר המיוחד שלנו, אתם שליחי/ות ציבור ולשם כך נבחרתם/ן. אני מביט בשולחן, מי יושב סביבו ומה עשה בחייו וחייב להגיד שזה אחד השולחנות היותר מפוארים שיש בארץ מבחינה מוניציפלית. חומר אנושי מדהים. זכינו כתושבים! הגיע הזמן לכנס את המועצה ולמנות ראש עיר חדש, נקי, ראוי ומוניציפלי ממדרגה ראשונה והחשוב מכולם…שליח ציבור שמבין שליחות ציבור מה היא, להזכירכם/ן בימי קדם שליחי הציבור היו הכהנים שעבדו בדביר הקדוש, קצת כבוד לתפקיד "שליח ציבור" בבקשה". 

עוד לדבריו "אני חושב שאסור שמי שימונה יבוא מסיעת מעוף שהקים בן חמו אחרת כל מי שימונה יהיה בעצם קבלן הביצוע של בן חמו וכפוף למרותו, זה קרה בערים אחרות וחבל ליפול גם אצלנו. בשולחן הזה שמכיל חברות וחברים שלי יושב המשנה לראש העיר אורן כהן, שמאחוריו שנים של עשיה מוניציפלית לתפארת!!! אני מלווה אותו למעלה מעשור ובעשור הזה למדתי כמה ענפה היא מלאכת ניהול עיר וכמה האיש יודע ועושה ו…נותן לראוותנים לגזור קופון. לא איש של כבוד ואגו. לא איש עשיר אך איש נקי כפיים ואני מאמין שתושבי העיר יודעים שכסף הוא לא פרמטר ראוי כאשר באים לבחור ראש עיר,דווקא אלה שלא תלויים בקבלנים ואנשי עסקים שמממנים להם את הקמפיינים הם הראויים ביותר. חברים וחברות חברי המועצה. אני קורא לכם להתכנס ולמנות את אורן כהן לראש עירית כפר סבא עד הבחירות הקרובות בעוד שנה וחצי ולהכניס אוויר נקי לריאות השחורות שלנו מחצי השנה המבזה בתולדות העיר כפר סבא ב 114 השנים מאז הוקמה. כולכם/ן ראויים וראויות כולכם/ן טובים וטובות. הוא מצוין".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות