המתמודד על ראשות העיר, משה נח מוביל מהלך להחלפת ממלא מקום ראש העיר "עמירם מילר ראוי"

משה נוח. מתמודד על ראשות העיר

 

משה נח, המתמודד על ראשות העיר פונה לחברי מועצת העיר בבקשה מיוחדת: החליפו את צרפתי כממלא מקום ראש עירייה זמני בעמירם מילר.

"לעמירם מילר יש ניסיון עשיר והוא ראוי להיות ראש העירייה בתקופה הזו שנותרה עד הבחירות. מדובר בשנה וחודשיים וטוב יעשו חברי המועצה מהקואליציה והאופוזיציה אם ימנו אותו בישיבה מיוחדת לראש העירייה הזמני.

"בן חמו תמיד התייעץ עם עמירם מילר בנושאים שונים כמו תחבורה וכדומה. ידוע שעמירם תמך ביהודה בן חמו ותמיד עזר לו…"זהו יום עצוב לכפר סבא היום עם היוודע ההרחקה הנוספת. לא נזלזל בתרומה שבן חמו תרם בתקופה שהיה ראש עיר. כשהתווכחנו על נושא מחשבים בן חמו אמר שאני צודק. כל עוד שהוא בגדר חשוד אסור לו להתפטר כי תמיד נזכור שהוא השקיע בעיר".

 

  • אתה פעיל, עושה חוגי בית, הרכבת רשימה כבר? "יש לי רשימה הבנויה משלושה עורכי דין ואני במשא ומתן עם רופאת ילדים".

 

  • מה עם פעילים חברתיים, אנשים כמוני וכמוך, לא תכניס לרשימה? "יש לי מגבעת אשכול שני בני העדה האתיופית שיצטרפו לרשימה שלי, אני יושב מדי פעם עם בני נוער המוכנים להצטרף ולתמוך בי תוך עזרה. אני עושה ימים ולילות בפגישות עם אנשים".

 

  • מה דעתך על המתמודדים מולך, ממה שיינפיין, רפי סער ויובל לוי ?  "הבנתי ואולי אני חושף בפנייך שאייל יוניאן חובר לרפי סער והם הולכים יחד. חבל להם על הזמן, גם לרפי סער וגם לאייל יוניאן. הם שניהם שייכים להיסטוריה. אין לרפי סער שום סיכוי כי מי שיש לו סיכוי זה רק לי או ליובל לוי". בקשר לממה שיינפיין אני רוצה לומר לך שזה הבן אדם הכי ישר, הכי הגון, אין בן אדם שלא אוהב אותו. האיש הזה – אני מאחל לו מכל הלב בהצלחה כי הוא קודם כל בן אדם ומגיע לו להיות ראש עיר. בן אדם ענייני ורציני, ואחראי. הוא עוזר ותומך באנשים, מתנהג ומדבר כיאה לראש עיר".

 

  •  

    ממה שיינפיין
רפי סער
עו"ד יובל לוי. יו"ר האופוזיציה
דני הרוש

 

  • מה עם המתמודד אורן כהן מהליכוד ? "שיהיה לו בהצלחה לאורן. אורן כהן שנתיים היה חותמת גומי ורק בחצי השנה האחרונה הוא התעורר ופתח את הפה. את האמת אני מעדיף את דני הרוש שיתמודד על ראשות העיר כי אם אני לא הייתי מתמודד הייתי תומך בדני הרוש. ואני מאוד מקווה שהרוש לא יחבור לאנשים ששייכים להיסטוריה אחרת הוא לא יקבל תמיכה. העיר צריכה כפרסבאים, אנשים שפעלו פה בשנים האחרונות ולא אורחים לרגע".

 

  • אורן כהן. צילום: תומר דואק

 

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות