עמירם מילר רוצה להיות ראש העירייה הבא:"אני מתחייב לא להתמודד בבחירות 2018"

מועצת העיר סוערת ורוגשת כי אוטוטו תיאלץ לבחור ראש עירייה בפועל עד הבחירות באוקטובר 2018.

המועמדים לראשות הזמנית הם: עמירם מילר, ממה שיינפיין ואיתן צנעני. צרפתי קרוב לוודאי גם ישים עצמו לבחירה.

עמירם מילר, אוטוטו בן 80, התמודד בעבר לראשות העירייה והפסיד לוולד ומכהן כחבר מועצת העיר מזה כ-30 שנה

עמירם מילר. צילום: תומר דואק

מילר, חבר מפלגת העבודה היה עסוק בשנים עברו בתביעות דיבה נגד מי שהעליל עליו עלילות שווא בבחירות 98 וללא ספק גרם לו עגמת נפש רבה מאוד.

ברם, לצד הוותק הרב שנזקף לזכותו, לא ניתן לשכוח שהוא גם מחזיק תיק התחבורה במשך עשור ומצב התחבורה בעיר בכי רע הן מבחינת עומסי תנועה, פקקים ומחסור חמור בחניות. גם מספר המנדטים שעמדו לזכות מתפקדי העבודה בעבר, ירד והידלדל עד שהגיע למנדט אחד בלבד בו מילר מכהן כעת כחבר המפלגה -נציג יחיד. בבחירות האחרונות עשה בן חמו מקורבו מאמצים גדולים לבחירתו של מילר כיו"ר העבודה – ואף הצביע בעבורו בבחירות הפנימיות- זאת על אף שבן חמו עצמו התמודד עצמאית בבחירות.

אין ספק שאם מועצת העיר תבחר את עמירם מילר כראש עירייה בפועל עד הבחירות, ישמור מילר על האינטרסים של בן חמו, כמו גם שמירה על עובדים מסויימים, המקורבים לבן חמו, עובדים שככל הנראה לא יישארו במערכת באם ייבחר ראש עירייה נטול קרבה לבן חמו.

מילר, מחזיק בנוסף את תיק ההנדסה ויושב באגף ההנדסה שעות רבות ומכהן כיו"ר ועדת מכרזים וממלא מקום ועדת משנה לתכנון ובניה. מילר נאמן באופן מוחלט לבן חמו וכך התנהל במהלך כל הקדנציות בהן כיהן כסגנו של בן חמו או כחבר קואליציה נאמן. נאמן עד כדי כך שצידד ונלחם עבור בן חמו בחירוף נפש. אם מועצת העיר תבחר את מילר, יהא זה כאילו בן חמו מכהן בראשות עד סוף הקדנציה. דהיינו – בחרת מילר – קיבלת בן חמו.

אמנם מילר מתחייב "אני לא אתמודד בבחירות 2018", אבל הוא לא מתחייב שלא להיות ממשיך דרכו של בן חמו. הוא לא מתחייב וגם לא יתחייב. באופן אישי קשה שלא לחבב את מילר. איש חביב עם חיוך ביישני כביכול. באופן אישי גם אי אפשר לשכוח איך נשכב על הגדר בשביל בן חמו.

בחירות אוטוטו במקביל להגשת כתב אישום הצפוי להתקבל על פי המלצת הפרקליטות.

 

אירית מרק / דעה אישית

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות