הלוח שיעשה לכם סדר

גם אתם מרגישים שאתם טובעים בעומס המטלות? מתמודדים עם ניירות ותזכורות לרוב, ולא זוכרים היכן הנחתם את הרשימה האחרונה? בכל בית יש משימות רבות לצד אירועים ותאריכים שחשוב לזכור אותם. אם אתם מחפשים פתרון הולם למצב הנוכחי, אנחנו ממליצים לכם לחשוב על לוח מחיק לשירות הבית שלכם. מדובר בפתרון מבריק שיכול לעזור לכם לשלוט על המצב ולהקל עליכם ביום יום.

במה יוכל לוח מחיק להועיל לבית שלכם?

לזכור מה שחשוב

ידידים הודיעו לכם על אירוע מתוכנן לפני מספר שבועות. האם תזכרו את התאריך? ספק גדול. לוח מחיק גדול יוכל לשמש אתכם עבור מטרה זו. תוכלו לציין על הלוח את התאריך ואת האירוע. כמו כן ציינו את הפרטים שחשוב לכם לזכור, כך יהיה האירוע מול עיניכם ולא תשכחו אותו. כמובן שלאחר האירוע תוכלו למחוק את התזכורת ולפנות את המקום לרישומים הבאים.

להביע את הרגשות

פעמים כשהלב גואה, והרגשות מחפשים לעצמם ביטוי – גם אז יוכל הלוח להיות הבמה המתאימה. אם אתם מחפשים להביע מסר של אהבה או הערכה, תוכלו לרשום זאת על הלוח המחיק. גם אתם תשמחו לקרוא משפט מחמיא או לגלות מילים של הערכה שכתבו עליכם. אז גם אם גיליתם לאחר שהילד נרדם, שהוא סידר את חדרו בצורה יסודית, תוכלו להשאיר לו מחמאה. בבוקר כשיקום הוא יגלה את המילים המחממות וירגיש את ההערכה שלכם!

להודיע הודעות

יצאתם מהבית, אך אתם רוצים לעדכן את הילד שאמור לחזור לבית הריק. שידע מיד בבואו שהלכתם, ומתי בדיוק אתם עתידים לחזור. רשמו לו על הלוח המחיק וקבלו את פניו במילים כתובות. כאשר יחזור הביתה הוא ייגש באופן אוטומטי אל הלוח כדי לראות את ההודעה שהשארתם לו.כך שלפני שתקבלו שיחת טלפון בהולה ממנו כהוא כבר ידע היכן אתם וכמה זמן הוא יצטרך להמתין לכם בבית.

לעזרה בשיעורי בית

הילד מתמודד עם משימות לימודיות רבות? שינון של נוסחאות, מילים ותרגילים? אין כמו לוח מחיק להקלה עליו! כאשר הוא ירשום את התרגילים על הלוח, ויבחן את עצמו באמצעותו – הכול יהיה קל יותר. כמו כן המוטיבציה שלו תגדל תוך שימוש בלוח. כי הגיוון לצד ההנאה ידרבנו אותו לבצע את המטלות שלו בזריזות. תתכוננו למשחקי מורה תלמיד שהוא ישחק עם חבריו…

לציון תאריכים חגיגיים

כאשר הלוח נעשה למוקד מרכזי בבית, מתאים לציין בו כל תאריך חשוב. חוגגים יום הולדת בקרוב? זה המקום בו תאחלו איחולים ותציינו את התאריך. מתאים שכל אח מבני הבית ירשום איחול קצר וספונטני. זה מחמם את הלב של כל אחד!

שימושים כה רבים יש ללוח המחיק! כדאי לכם לרכוש לוח כזה ולקבוע אותו במקום מרכזי בבית. הוא ימלא תפקיד כה חשוב. עד שלא תבינו איך הסתדרתם בלעדיו עד כה…

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות