איזה מיקסר הכי כדאי לקנות?

רוצים לקנות מיקסר חדש לבית? מתלבטים בין הסוגים והדגמים שמציעים לכם בחנות? אנחנו כאן כדי לעשות עבורכם מעט סדר בדברים ונקווה כי תחכימו מהדברים.

המיקסרים שקיימים היום מכילים פונקציות רבות ושונות וכאשר אנחנו באים לבחור מיקסר אנחנו מוצאים את עצמנו מוצפים במידע ולא תמיד יודעים במה באמת כדאי לנו לבחור. כאן עלינו לעשות חושבים עם עצמנו – מה בעצם אנחנו רוצים, מהן הציפיות שלנו מהמיקסר, כמה אנחנו משתמשים במיקסר, מה אנחנו עושים בו, מהן כמויות המזון אשר אותם אנחנו רוצים להכין באמצעות המיקסר וכו' . רק אם נתאים את המיקסר בהתאם לצרכים שלנו נוכל ליהנות מתפוקה טובה ומעבודה יעילה של המיקסר.

מה מציעים לנו בחנות?

אז נכנסנו לחנות של מוצרי החשמל ובקשנו לראות מיקסר לבית. מה מציעים לנו?

מיקסר יד – ישנו מיקסר היד שהוא מעשה פועל כמו כל מיקסר רגיל חשמלי אך כשמו כן הוא – מיקסר יד – יש להחזיקו ביד כאשר אנחנו מפעילים אותו. ישנם כמה וכמה דגמים וסוגים שונים של מיקסרים מן הסוג הזה כאשר יש את המכשירים בעלי ההספק הגבוה יותר ויש את אלו הפשוטים יותר. מיקסר יד מכיל את כל החלקים של המיקסר הרגיל כמו מקצף, מערבל, בלנדר ועוד.

מיקסר עומד – מיקסר עומד הוא לכל הדעות מיקסר עוצמתי ומסיבי הרבה יותר. הוא יהיה עם מנוע חזק הרבה יותר והוא כמובן נוח יותר לשימוש ביחס למיקסר יד.

כאשר מדובר במיקסר עומד ישנה חשיבות רבה לגודל הקערה. ככל שהמיקסר יהיה חזק ומקצועי יותר ניתן יהיה להכין בו כמות גדולה יותר של מזון בו זמנית. נוכל ללוש בצקים גדולים, לרסק או לטחון כמות גדולה של ירקות, פירות, בשר וכדומה.

המיקסרים העומדים קיימים היום בשלל צבעים ועיצובים מדליקים כאשר ניתן לבחור את המוצר שישתלב הכי טוב במטבח שלנו הן מבחינת הצבעים והן מבחינת הסגנון והדגם של המיקסר.

איזה מיקסר מתאים לנו?

מיקסר יד הוא ללא ספק פחות חזק מהמיקסר הרגיל אך לא תמיד אנחנו אכן זקוקים למיקסר הכבד והיקר. אם אנחנו לא אופים בבית ולא מכינים הרבה אוכל בעצמנו, נוכל בהחלט להסתפק במיקסר יד. נוכל להקציף בו את הרכיבים לעוגה, להכין בו קינוח נחמד בלי להוציא מיקסר כבד ומסורבל. התוצאות תהיינה מעולות.

בבית אשר בו עושים שימוש רב במיקסר – מומלץ מאוד להשקיע במיקסר עומד, איכותי חזק. מיקסר כזה יצליח ללוש, לטחון, לקצוץ ולהקציף כל מה שרק נבקש ממנו, וזאת – מבלי להתעייף.

אם נשקיע במיקסר טוב ואיכותי נהנה מעוגות מושלמות, לחמים טעימים, קינוחים אווריריים, קציצות בשר, פשטידות ועוד הרבה דברים טובים – במינימום מאמץ ועם מקסימום טעם ואיכות.

אז בדקו מה בדיוק הצרכים שלכם ובחרו במוצר הכי נכון עבורכם.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות