ראדקו 38: התקבל היתר לפרויקט הצנחנים בהוד השרון

חברת ההתחדשות העירונית מקבוצת רפאלי תחזק את המבנה הישן ברחוב הצנחנים -86 בהוד השרון ותוסיף 2.5 קומות לבניין הקיים. החברה תציע דירות 3-4-5 חדרים ופנטהאוזים.

חברת ראדקו 38 מקבוצת רפאלי מדווחת כי קיבלה היתר בנייה לפרויקט ההתחדשות העירונית ברחוב הצנחנים 6-8 בהוד השרון. מדובר בפרויקט תמ"א 38 שבמסגרתו יחוזק הבניין הקיים בן 3 קומות על עמודים, ויתווסף 28 דירות  חדשות לבניין.

הבניין החדש יכלול 64 יחידות דיור ו-64 חניות (28 בקומת הקרקע ו-36 חניות תת-קרקעיות). כמו כן, במסגרת התמ"א 38, יחוזק וישופץ הבניין, יורחבו דירות הדיירים ויתווספו ממד"ים ומעליות ומחסנים.

ראדקו 38 תחל בקרוב בשיווק הדירות הנוספות כאשר תמהיל הדירות כולל דירות 3 עד 5 חדרים ופנטהאוזים. בין היתר, דירות 3 חדרים ישתרעו על פני כ-74 מ"ר עם מרפסת של 7 מ"ר. דירות 4 חדרים ישתרעו על פני כ-110 מ"ר עם מרפסת של 11 מ"ר. דירות 5 חדרים ישתרעו על פני כ-125מ"ר עם מרפסת של 14 מ"ר.

לדברי אבי נאור, מנכ"ל ראדקו 38: "הבנייה המאסיבית של דירות חדשות כיום נעשית בשכונות ענק חדשות בפאתי הערים. היצע הדירות במרכזי הערים ממשיך להיות דל מאוד, ולא מאפשר לזוגות צעירים או משפרי דיור להמשיך ולהתגורר במקום שבו גדלו, למדו ובסמוך למשפחה. הפרויקט ברחוב הצנחנים בהוד השרון עונה בדיוק על הביקוש הזה של דירות חדשות במרכזי ערים. רק בזכות פרויקטים של התחדשות עירונית ניתן לאפשר לרוכשי הדירות, מחד להמשיך ולהתגורר במרכז העיר, ומנגד ליהנות מדירה חדשה ואיכותית".

הדמיית פרויקט הצנחנים 6-8 בהוד השרון

הפרויקט ממוקם בלב שכונת מגדיאל ובמרחק הליכה מפארק עתידים. מיקומו המרכזי בהוד השרון בצמוד לצירי תנועה מרכזיים, תחנת רכבת, גנים ציבוריים ומרכזי קניות הופכים את הפרויקט לאטרקטיבי במיוחד בקרב משפחות צעירות שרוצות להמשיך ולגור במרכז העיר.

על פי ההסכם שנחתם עם בעלי הדירות הם יזכו לתוספת של ….. מ"ר כמו גם ממ"ד, מרפסת  שמש ומחסן.

ראדקו 38 מקבוצת רפאלי היא מהחברות הבודדות בתחום ההתחדשות העירונית שנהנות מאיתנות פיננסית לאור חוזקה הכלכלי של קבוצת רפאלי. זו גם הסיבה שהחברה מספקת ערבויות נוספות לבעלי הדירות שלא נהוגות בתחום, כמו ערבות טיב איכות ביצוע. החברה יוזמת כיום פרויקטים נוספים בתחום ההתחדשות עירונית בתל אביב, רמת גן, רעננה, הוד השרון, הרצליה ורמת השרון.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות