המתמודד על ראשות העיר, שאול דור:"אחד הדברים הראשונים בסדר העדיפות יהיה הסדרת חניה חינם לטובת תושבי העיר"

שאול דור פרסם את מצע הבחירות שלו, בו לדבריו מודגש ביתר שאת נושא החניה בכפר סבא. "כראש העיר כפר סבא הבא אשנה סדר עדיפויות כדלקמן", מבהיר דור "אאפשר חניה ללא תשלום לתושבי כפר סבא. אבדוק את כל המקומות המסומנים אדום לבן ובמקומות שניתן יהיה ניצור המשך חניות והאדום לבן יימחק במידה ולא יגרום לתאונות חלילה. בכל מקרה נרחיב מצבת החניות במקומות אפשריים.
"כראש העיר הבא כפר סבא אפעיל את סמכותי להקמת חניות מתקדמות בשלוש קומות בדומה לאירופה כך ניצור אלפי מקומות חניה נוספות. אפעל להקמת רכבת חשמלית סובבת כפר סבא שמסלולה על אי התנועה מבלי להפריע לנסיעה בכבישים. מסלולה החל מהשכונה הירוקה דרך שיכון עליה טשרניחובסקי עד צומת המשטרה. חוזרת לרחוב ויצמן נוסעת אחרי חברת טבע דרך יוספטל כניסה לאורך בן יהודה עד שמגיעה שוב לירוקה וכך הלאה. לרכבת החשמלית תהיה גם גישה לרחוב סוקולוב עד כביש 531 רחוב הראשונים עד כביש 531 ורחוב תעש אזור התעשייה. הרחובות בכפר סבא ייבחנו שוב וכבישים רבים יהיו חד סיטריים בכך ניצור מצד אחד עוד עשרות חניות ומצד שני נפחית את תאונות הדרכים כך שהרחובות יהיו בטוחים יותר לתושבים. אתם מוזמנים להתקשר אליי ולראות את התכנית והמפות של כל ההסבר המובא להלן כול הדמיית נסיעת הרכבת ויצירת מקומות החניה החדשים. 0505429945 ".
"שלום חברים וחברות,
כפי שכולכם יודעים, יצאתי לדרך חדשה – החלטתי להתמודד על ראשות העיר בכפר סבא.
"הכניסה לפוליטיקה לא הייתה החלטה פשוטה בשבילי. מערכת הבחירות הקרובה תכריע לאן פניה של העיר שלנו: מבחינתי אשים בראש מעייני את ביטחונו של האזרח, איכות החיים בסביבתו, עתיד העיר ועתידנו כולנו.
"אני נכנס לפוליטיקה – כאדם אחד, עם רשימת אנשים מצוינים, פעילים, בליווי אינספור תקוות ומשאלות שזכיתי לפגוש בתקופה האחרונה. השליחות שלי היא לקחת את כל אלה אל תוך המקום שבו קובעים את כללי המשחק. פוליטיקה אינה דרך פשוטה, ויש רק דרך אחת באמצעותה ניתן ליצור פה פוליטיקה בריאה, נקייה ונכונה – אם נעשה זאת יחד.
אני מבקש עזרתכם. נותרו עוד כחמישה חודשים עד הבחירות – והעבודה רבה. יש כמה דרכים לקחת חלק בקמפיין ולעזור לי להיבחר לראשות העיר, כדי להגשים שם את החזון של כולנו:

תרומה לקמפיין

שם החשבון: שאול דור לראשות העיר כפר סבא
מספר חשבון בנק 283766
חשבון בנק סניף 627
בנק פועלים ויצמן כפר סבא
שילחו אלי הודעה ונצרף אתכם למטה המתנדבים בטלפון 050-5429945
לצדי פועל מערך מתנדבים מופלא שאני גאה להיות חלק ממנו. אנחנו צריכים גם אתכם. אנא הצטרפו אלינו ועיזרו לנו במגוון המשימות שעומדות בפנינו בחודש הקרוב. התקשרו ל-050-5429945 או שילחו מייל ל-shauldor@012.net.il ונענה לכם במהרה.
חברים טובים שלי הכינו למעני, בהתנדבות מלאה, את הסרטון הבא: https://www.facebook.com/shauldor100/videos/166868510621372/
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1267838723315791&id=100002690260071
אנא הפיצו אותו הלאה!
מדי פעם אשלח לכם עדכונים נוספים ואשתף אתכם במחשבות ובתכניות. חומר נוסף תוכלו למצוא באתר שלי שאול דור.
אני מודה לכם מאוד על כל התמיכה לאורך הדרך. על שאתם כאן לצדי, תומכים ואוהבים. אני אוהב אתכם בחזרה, ומאושר ללכת בדרך הזו ביחד.
שאול
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות