הועדה המקומית של רעננה אישרה את פרויקט רמב"ם 36

חברת ראדקו 38 מקבוצת רפאלי מדווחת כי הוועדה המקומית של רעננה אישרה את שינוי התוכנית בפרויקט רמב"ם 36 ברעננה וכעת החברה פועלת להוצאת היתרי בנייה. בהחלטת הוועדה אושר שינוי של תמהיל דירות כך הפרויקט יכלול תוספת של 10 יח"ד, בנוסף ל-9 יח"ד הקיימות כך שבסה"כ הבניין המחודש יכלול 19 יח"ד. במסגרת שינוי התמהיל ייבנו 2 פנטהאוזים, אחד מהם מסוג פנטהאוז-דופלקס (שהכניסה מקומת הגג)  ועוד 8 דירות בקומות החדשות (4,5,6).

הדמיית פרויקט רמבם 36 ברעננה

כזכור, בחודש מרץ 2017 קיבלה ועדת הערר של מחוז מרכז את התנגדות חברת ראדקו 38 מקבוצת רפאלי בפרויקט ההתחדשות העירונית ברחוב רמב"ם 36 ברעננה. ראדקו 38 הגישה התנגדות בעקבות החלטת עיריית רעננה לצמצם את תוספת הקומות ל-2.5 בלבד בפרויקט התמ"א 38. בעקבות החלטת ועדת הערר קיבלה החברה אישור לתוספת בנייה של 3.5 קומות בבניין.

ראדקו 38 מקדמת את פרויקט ההתחדשות העירונית בבניין שנבנה בשנות ה-60 וכולל 3 קומות ו-9 דירות. החברה החתימה את כל הדיירים ואפילו ביצעה מול העירייה פרה-רולינג (בחינה מקדמית לנכונות הרשות לאשר את הפרויקט). במסגרת אותה בחינה החברה אף קיבלה אישור קונסטרוקטור מטעם העירייה. זמן קצר לאחר האישור שינתה העירייה את המדיניות לגבי כלל הפרויקטים של תמ"א 38 בעיר, ולכן ביטלה קומה שלמה וצמצמה את מספר יח"ד ולמעשה פגעה בכדאיות הכלכלית של הפרויקט.

לדברי מנכ"ל ראדקו 38 אבי נאור, "אני שמח על החלטת הוועדה ובעיקר מקווה כי מעתה נוכל לרוץ קדימה עם הפרויקט ותוך מספר חודשים מצומצם נקבל את היתר הבנייה. זהו פרויקט שהשקנו בו משאבים רבים, תכננו ופעלנו בהתאם למדיניות של הרשות המקומית, החתמנו את הדיירים והבטחנו להם תמורות בהתאם לניתוח הכלכלי והאדריכלי. לאחר הגשת הפרויקט לוועדה המקומית השתנתה המדיניות והוחלט כי יש להוריד קומה בבניין החדש וזה הפיל את הפרויקט. כל העבודה שלנו ירדה לטמיון. לשמחתנו, בוועדת הערר שמעו בקשב רב את הטענות שלנו והחליטו לקבל את ההתנגדות שלנו, וכעת הוועדה המקומית אישרה את הפרויקט ואנחנו פועלים להוציא היתרים בהקדם".

על פי התכנית, ראדקו 38 תחזק ותעבה את הבניין ברמב"ם 36 שיכלול 6.5 קומות ו-19 דירות ויותקן חניון אוטומטי תת קרקעי. 10 הדירות שיוצעו למכירה הן דירות 6-5 חדרים ודירת פנטהאוז. הפרויקט ממוקם במרחק הליכה מרחוב אחוזה ובסמיכות לצירי תנועה ראשיים. באזור גנים ציבורים, מוסדות חינוך מובילים ומהבניין נשקף נוף לשטח ציבורי פתוח.

ראדקו 38 מקבוצת רפאלי הינה חברה מובילה בייזום ובפיתוח פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. ראדקו 38 היא מהחברות הבודדות בתחום ההתחדשות העירונית שנהנות מאיתנות פיננסית לאור חוזקה הכלכלי של קבוצת רפאלי, ולכן היא מהיחידות בתחום שיכולות להבטיח את מרב הערבויות לבעלי הדירות כמו: ערבות חוק מכר, ערבות ביצוע וטיב איכות, ערבות אוטונומית לתשלום מסים ודמי השכירות וביטוח מלא לכלל הדיירים והספקים.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות