קרן גרשון מצטרפת לרשימתו של סדבון וקוראת למועמדים נוספים לקדם ייצוג שווה של נשים ברשימותיהם

קרן גרשון, 38, נשואה ואם לשלושה ילדים, עובדת מזה כ- 15 שנים במשרד מוביל כמנהלת סיכונים עבור פרויקטים רחבי היקף במשק הישראלי, עורכת דין  ובעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב.

לדברי גרשון: "שלושת ילדי הם דור רביעי בכפר סבא, הזיקה של משפחתו של בעלי אל העיר גדולה ומאז קבענו את ביתנו בכפר סבא התאהבתי בעיר ובאנשיה. מה שהופך את כפר סבא למיוחדת בעיני היא הקהילה – תושביה, מסירותם ואהבתם אל העיר".

קרן גרשון ויוסי סדבון.

עוד הוסיפה גרשון:  ״הכרזתו של יוסי על ייצוג שווה של נשים ברשימתו חשובה מאוד ותאפשר לשפר את המצב הקיים. מועצות הערים ברשויות המקומיות בישראל של 2017 נשלטות על ידי גברים. ב- 40 הרשויות הגדולות בישראל, אחוז הנשים במועצות עומד על 17% בלבד, ובכפר סבא על 31%. אני קוראת גם למתמודדים האחרים להכריז ולהתחייב אף הם על ייצוג שווה של נשים ברשימותיהם. אני גאה לקחת חלק ברשימה של יוסי, וסבורה שיחד נוכל לפעול למען שגשוג העיר כפר סבא. אני משוכנעת שבאמצעות שילוב של הצוות הצעיר ברשימה, עם ניסיונו רב השנים של יוסי בהפעלת מערכות לאומיות גדולות – נוכל להצעיד את העיר קדימה לרווחת תושביה״.

ניצב בדימוס יוסי סדבון ברך על הצטרפותה של גרשון: "קרן היא רוח רעננה נוספת שמצטרפת אל הצוות שלנו. זוהי בהחלט תוספת כח מבורכת לכולנו, והדבר משקף את התמיכה הרחבה לה אנו זוכים ברחבי העיר. קרן תהיה שותפה מרכזית לדרך ותוביל מגוון נושאים הנוגעים לחינוך וקהילה, נוער ותעשייה חכמה ואני משוכנע כי תוכל לתרום מניסיונה העשיר בפרויקטים נרחבים ובנושאי התחדשות עירונית לטובת קידום מטרות העירייה".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות