מתי מומלץ לבצע השתלת שיניים?

השתלת שיניים הפכה בשנים האחרונות לאחד הטיפולים הדנטליים המבוקשים ביותר בעולם. העובדה שבתוך כמה שעות ניתן לשים סוף לכאבים רבים ולטפל בבעיות אסתטיות מורכבות, הפכה את התהליך למבוקש בקליניקות רבות. אז מתי מומלץ לבצע השתלת שיניים ובאילו מקרים כדאי להעדיף אלטרנטיבות אחרות?

אם השיניים שלכם כבר לא יציבות כמו פעם

אם השניים שלכם כבר לא יציבות ואתם נאלצים לחשוב פעמיים לפני שאתם נוגסים בתפוח, כדאי לכם לשקול ולבצע השתלת שיניים. השתלת שיניים מהווה תחליף נהדר למגוון של טיפולים דנטליים מורכבים וכואבים שאפשר למנוע אותם. היא גם אינה דורשת טיפולים משמרים ומאפשרת לכם לאכול ולשתות מה שאתם רוצים.

בדיוק ברגע שבו החניכיים מתחילות לעשות בעיות

אם הגעתם למצב של נסיגת חניכיים מלאה או שאתם סובלים מדלקות חוזרות ונשנות בהם, כדאי שתבצעו השתלה. השתלת שיניים לא רק תעזור לכם לטפל במחוללי הבעיה האמיתיים אלא אף תשים סוף למקרים של טיפולי שורש או סתימות רבות. למעשה, השתלים מתאימים לכל מי שרוצה לטפל בשיניים שלו אחת ולתמיד.

כשאתם רוצים להחזיר לכם את החיוך לפנים

שיפור המראה האסתטי היא אחת הסיבות הראשונות לעשות השתלה דנטלית ודרך להחזיר לעצמכם את החיוך היפה שלכם. ההשתלה לא רק תשפר את המראה של השיניים שלכם, אלא תשפיע על המראה הכללי באופן של ממש. אגב, רופאי  עור רבים מדווחים כי שיפור במבנה הלסת ( שמתרחש לאחר ההשתלה), מפחית את כמות הקמטים ועשוי לחסוך טיפולי יופי יקרים.

כשניסתם את כל הטיפולים האחרים להפחתה של ריח רע מהפה

רבים אינם יודעים זאת אך ריח רע מהפה אינו מבשר על היגיינה לקויה אלא על קיומם של דלקות חיידקיות בחלל הפה. ביצוע של השתלה נכונה, מסירה את הריקבון שקיים בחלקים שונים מהפה ומאפשרת ליצור סביבה נטולת חיידקים או ריחות רעים. מכיוון שהשתלים עשויים מחומרים איכותיים, אין כל הצטברות של פלאק מסביבם ואפשר להגיד שלום לאחת הבעיות המטרידות והמתסכלות ביותר שיש.

במידה ואתם לא רוצים לשים תותבות

רבים נרתעים מתותבות בשיניים ומעדיפים לבחור באלטרנטיבה מודרנית יותר. מעבר להיבט החיצוני, התותבות מצריכות התעסקות תמידית באופן שבו הן יושבות בפה ומאלצות אתכן להקפיד על שגרת ניקיון מפרכת. ההשתלה חוסכת את כל זה ממכם ומאפשרת לכם ליהנות משיניים איכותיות שמחקות באופן מושלם את המראה של השיניים הטבעיות.

ומתי כדאי להימנע מהשתלת שיניים?

כאשר יש לחולה היסטוריה של בעיות בריאות מורכבות ומחלת סכרת אקוטית, מומלץ לוותר על השתלת שיניים. הסיבה היא שכמו בכל תהליך כירורגי אחר, יש פרק זמן שנדרש להחלמה ולאיחוי. מסיבה זו, גם אנשים אשר סובלים מקרישת דם בעייתית, זקוקים לייעוץ מקצועי – הרבה לפני שהם קובעים ביקור אצל רופא השיניים שלהם.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות