סדבון הגיש התנגדות לתכנית המתאר – "התכנית לא נותנת מענה לכשלים התחבורתיים ובעיקר – הציבור לא באמת היה שותף בהכנתה"

"זו תכנית שמחייבת תיקונים. מיד לאחר הבחירות אפעל להכנת תכנית מתאר מקומית כוללנית, שתיתן מענה לכשלים הקיימים בתכנית הנוכחית"

 

יוסי סדבון

 

ניצב בדימוס יוסי סדבון, המועמד לראשות עיריית כפר סבא, הגיש הבוקר לוועדה המחוזית מחוז מרכז במינהל התכנון את התנגדותו העקרונית לתכנית המתאר לכפר סבא.

לדברי סדבון: "התכנית אינה נותנת מענה לצורך הכלכלי בשיפור דחוף של יחס שטחי התעסוקה ביחס לשטחי המגורים. היחס כיום גרוע והתכנית אינה מבטיחה את שיפורו, אלא ההיפך מכך.

זאת ועוד. התכנית אינה נותנת מענה לכשלים התחבורתיים הקשים הקיימים כבר היום בעיר ואינה מציעה פתרונות התומכים בהגדלת מספר דירות המגורים וביזורן.

ומעל לכל – בהכנת התכנית לא היה שיתוף אמיתי של ציבור תושבי כפר סבא. כתושב כפר סבא, בה גרה גם כל משפחתי, ילדיי ונכדיי, יש לי עניין אישי בתכנית ואני מתנגד לה.

במצב הנוכחי, בו בפועל לא קיים ראש עירייה נבחר בעיר מזה למעלה משנה, יש להחזיר את התכנית להכנה והגשה מחודשת ע"י ראש העירייה ומועצת העיר שייבחרו בחירות הקרובות. מדובר שמחייבת תיקונים ועל הועדה המחוזית לדחות אותה ולאפשר הגשתה מחדש. מיד לאחר הבחירות אפעל להכנת תכנית מתאר מקומית כוללנית, שתיתן מענה לכשלים הקיימים בתכנית הנוכחית".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות