אורי נגר, יו"ר עמותת 'כפר סבא הצעירה', הודיע על הצטרפותו ותמיכתו בסדבון לראשות העיר

איש העסקים ויו"ר עמותת 'כפר סבא הצעירה' אורי נגר הודיע על תמיכתו ביוסי סדבון, המועמד לראשות עיריית כפר סבא ועל הצטרפותו לרשימתו. נגר (46) הינו פעיל חברתי מוכר מאוד בעיר ונמנה על קהילת אנשי העסקים המובילה. הוא יליד כפר סבא, בוגר המוסדות החינוכיים של הציונות הדתית ושרת ביחידה קרבית בצנחנים. נשוי ואב לשלושה ילדים, המתחנכים בעיר במסגרת החינוך הממלכתי והממלכתי דתי. מתגורר בשכונת האוניברסיטה. כחלק מפעילותו הציבורית וממעורבותו החברתית היה נגר ממובילי התכנית לשימת דגש על איכות החיים בעיר, הן בשיפור פני העיר והן בשיפוץ ובבניית מבני ציבור לרווחת התושבים באזור מגוריו.

לדברי נגר: "מאז התפטרותו של ראש העיר לשעבר והטלטלה שהחלה עוד קודם לכך, מורגשת ביתר שאת היעדרה של מנהיגות אחראית בעיר. מרבית התושבים מרגישים שאין כתובת לפניותיהם בתחומי החינוך, קהילה, רווחה, שרות לתושב ועוד. במצב זה – יוסי סדבון הוא האיש הנכון, בזמן הנכון ובמקום הנכון, להנהיג את העיר כפר סבא ולהצעיד אותה קדימה בכל תחומי החיים. ניסיונו הניהולי רב השנים בשירות הציבורי מצטרף לערכים אותם הוא מוביל –  נורמות שלטוניות ושקיפות מלאה.

 

 

יוסי סדבון בירך על ההחלטה של נגר להצטרף לנבחרת המנצחת:  "אורי נגר מייצג נדבך משמעותי בעיר, של תושבים מעורבים ומובילים, התורמים לקידום העיר לרווחת כלל התושבים בה. יחד נהיה כתובת לחילונים ודתיים, צעירים ומבוגרים, בני נוער וחיילים משוחררים,  נשמור על כפר סבא ונקדם את איכות החיים בה".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות