אורנה אנג'ל הצטרפה לתנועת התפוזים ותומכת במירית שקד-ברק לראשות העיר

אורנה אנג'ל, אדריכלית, מומחית לקיימות ולשעבר מנכ"ל נמל תל אביב, הודיעה כי היא תומכת במירית שקד ברק לראשות העיר ובתנועת התפוזים למועצת העיר

אנג'ל ושקד-ברק הן ממייסדות מטה המאבק לבינוי שפוי וממובילות המאבק הארצי, המונה כ-52 ישובים וערים מכל הארץ. אנג'ל תייעץ מקצועית לתנועת התפוזים בבניית חזון לתכנון ובניה שפויה לעיר כפר סבא, בנושאי קיימות ושיתוף הציבור.

 

אנג'ל על מירית : "האישה הנכונה במקום הנכון ב 100%. מירית פועלת ללא לאות, בענווה גדולה ובעשייה מרובה בשנים האחרונות בכפ"ס. הגיע הזמן לבחור במי שמגיעה עם קבלות של עשייה מהשטח. מירית פועלת ממקום של שליחות ושינוי לטובה של חיינו ולא רק של כח ושררה.
אנג'ל טוענת : "תכנון ובינוי שפוי זה מאסט, תושבים בכל רחבי הארץ ובכפר סבא בפרט חווים על בשרם את התוצאות של תכנון לקוי. חשוב לתכנן בצורה שתטיב עם החיים שלנו. היום, כל שעה עם המשפחה חשובה ונעדיף לבלות אותה יחד מאשר בפקקים."
אורנה אנג'ל תייעץ בנושאי קיימות , תכנון ובנייה, בגיוס תומכים מהעיר ומחוצה לה ותתרום מנסיונה האדיר בהקמת מטה מתנדבים גדול ותוסס.
אורנה אנג'ל בעלת נסיון רב הן במגזר הציבורי והן במגזר העסקי במקצועה כאדריכלית, בנוסף היא פעילה פוליטית ופעילה סביבתית ישראלית. הייתה יועצת ראש הממשלה אהוד ברק ושימשה כמנכ"לית אוצר מפעלי ים, החברה שפיתחה את נמל תל אביב והפכה אותו מהחצר האחורית של תל אביב לפרויקט המצליח ביותר במדינה.
פרוייקט הנמל זכה בפרסים היוקרתיים ביותר בעולם למרחב הציבורי.
עוד כיהנה אנג׳ל כסגנית מתכנן מחוז ירושלים והתפטרה בעקבות פרוייקט הולילנד איתו לא הייתה מוכנה לשתף פעולה מבחינה מקיצועית .
היום משמשת אנג׳ל כמרצה לקיימות ומנטורית במכון מנדל למנהיגות.
וכחברה בוועדת הביקורת ובוועדת הכספים בביטוח לאומי.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות