חדש: קבוצת ריצה מעצימה לנשים

עיריית כפר סבא בהובלת רשות הספורט העירונית פותחת קבוצת ריצה חדשה לנשים, "מזנקות להצלחה", שמטרתה העצמת נשים באמצעות פעילות ספורטיבית. מדובר על סדנה ייחודית לנשים בת 20 מפגשים, במסגרתה לומדות המשתתפות על מגוון רחב של נושאים. במסגרת זו, יתקיימו שתי הרצאות בונוס: רינה בר, מומחית סטיילינג, שתעסוק בביטוי עצמי דרך הבגדים; ודייזי אפריאט, דיאטנית קלינית מהמרכז הרפואי "אסף הרופא" שתעסוק בתזונה נכונה.

את הקבוצה מדריכה אנה חייט, מנטורית נשים לאורח חיים בריא בגוף, בנפש וברגש. יש לציין כי המפגשים יתחלקו ל-10 מפגשים חווייתיים ופעילות קבוצתית, ו- 10 מפגשים נוספים שיכללו אימוני כושר גופני קבוצתי- מהליכה לריצה, אותם תנחה המאמנת הילה לביא. הקבוצה תפגש פעמיים בשבוע, בימי שני ורביעי, ובעלות של 600 ש"ח.

"מזנקות להצלחה" נוצרה במטרה לאפשר לכל אישה להשתתף בפעילות ספורטיבית בעלות משתלמת, בליווי קבוצה מעודדת ומעצימה, לעשות שינוי מנטלי והתנהגותי. הסדנה היא תהליך שינוי והתפתחות ברמות שונות, גוף, נפש, רגש המאפשר התמדה לאורך זמן. המשתתפות עוברות שינויים רבים במהלך כל המפגשים: התמדה בפעילות גופנית ובתזונה בריאה ונכונה, ותמיכה נשית חברתית.

בהקשר זה נציין כי מדובר במחזור השני של הקבוצה המצליחה, לאחר הצלחתו המסחררת של המחזור הראשון, בו לקחו חלק נשים רבות שעברו שינויים רבים במישורים: זוגיות, קריירה, פעילות ספורטיבית ואורח חיים בריא. כהמשך לקבוצה, לוקחות נשים אלה חלק בקבוצות ריצה, וחלקן אף השתתפו לראשונה במרוץ נשים של 4 ק"מ.

שאול מיטלברג, מנהל רשות הספורט העירונית, "עיריית כפר סבא רואה חשיבות עליונה לערכי הספורט ואורח החיים הבריא, ומעודדת בקרב כלל האוכלוסיות בעיר ערכים אלה. אני קורא לנשות העיר להצטרף לקבוצה המצליחה, לשמור על אורח חיים בריא ולהתאמן. הקבוצה שפתחתנו, וזכתה להצלחה רבה, נועדה להוות קרקע תומכת לשימור תהליך השינוי".

לפרטים נוספים והרשמה: באתר העירוני או בטלפון- 050-4765030- אנה חייט.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות