עילאי הרסגור הנדין מכריז "החלטתי להתמודד לראשות עיריית כפר סבא כדי להחזיר את העיר לתושבים שלה"

לדברי הרסגור הנדין "כפר סבא היא העיר שלי. בגני הילדים שלה ובבתי הספר שלה למדתי, בגנים הציבוריים שלה שיחקתי ובה גם בחרתי להקים משפחה ולחיות עם אשתי ובתי. כפר סבא מאז ומעולם היתה הבית שלי. יש בה משהו שרק מי שחי פה מסוגל להבין, שילוב קסום בין עיר גדולה ומשמעותית לכפר שכונתי שבו נדמה שכולם מכירים את כולם ודואגים לכולם. זוהי עיר עם אופי ייחודי מאד מצד אחד ואוכלוסיה רב גונית מהצד השני. כפר סבא היתה העיר של התושבים שלה ולא עיר עם תושבים בתוכה, וההבדל הסמנטי הזה הוא עצום.
"בכל הצמתים בחיי: בצבא, בלימודים ובמקומות העבודה כולם דיברו תמיד על הרגע בו הם יעזבו את הבית או יעברו לעיר אחרת ובאיזו עיר הם היו חולמים לגור. אני תמיד הייתי גאה בעיר שלי ותמיד אמרתי בפשטות שאני פשוט רוצה להישאר בה. מי שלא בא מכפר סבא חשב שזה מוזר. מי שגר פה לגמרי הבין אותי.

 


"יש הטוענים שאני קטנוני ברצוני להגביר השקיפות או לשתף הציבור. אני חושב שזה חלק בלתי רגיל מהאופי של כפר סבא. כפר סבא ידועה כעיר של תושבים איכפתים ומעורבים. מאז שנבחרתי למועצת העיר עסקתי בנושאים האלה, ואני מתכוון להמשיך ולקדם אותם מהסיבה הכל כך פשוטה: אני מאמין בהם.

עילאי הרסגור הנדין

"בשנים האחרונות במועצת העיר הפכתי לאחד המבקרים הכי חריפים של מדיניות העירייה. הרגשתי שפוגעים במרקם שבנינו פה במשך כל כך הרבה שנים. המעשים המיוחסים ליהודה בן חמו בכתב האישום לא מתאימים לכפר סבא. העובדה שהעיר הזאת הפכה לעיר של קבלנים במקום עיר של תושבים אמנם התבטאה באופן עמוק באותה פרשה, אך לא מדובר במעידה חד פעמית אלא במדיניות שבה הכל קשור להכל.
"ההדתה בבתי הספר, חלוקת ההתראות לפני קנסות לעסקים בשבת וסגירת בית הקפה בפארק בשבת על ידי העירייה, פרשת הקומה השלישית בבית הספר דבורה עומר, הפקקים המטורפים ביציאה מהעיר, מערכת החינוך שנשארה מאחור, הקושי שמערימים על תושבים להשתתף בישיבות המועצה ותוכנית המתאר השערורייתית – הם כולם חלק מאותה המדיניות של עיר שכבר לא שייכת לתושביה, ואת זה לא הייתי מוכן לקבל. לכפר סבא יש אופי, יש צביון ברור ויש דרך שצריך להחזיר אותה אליה. שמעתי לא פעם שאני צעיר. גם אם גיל 37 נחשב צעיר, לא הגיע הזמן שצעירי העיר ייקחו עליה אחריות ? אני בטוח שכן. אני מביא איתי ניסיון. הכרתי את המערכת מבפנים כסגן ראש העירייה ומבחוץ כחבר מועצה באופוזיציה, ראיתי את העיר הזאת כילד וכהורה, הייתי מעורב בפיתוח טכנולוגיות חדשות בהייטק וגם שימשתי בתפקידים רבים בעולם הציבורי והפוליטי. אבל זה לא הסיפור. ניסיון יש גם לאחרים, ואשמח לשתף פעולה ביום שאחרי הבחירות עם כל המועמדים – ללא קשר לתוצאות הבחירות. אני מביא אמת לשולחן וכך אני מתחייב שהקמפיין שלי יראה. לא אתחמק משום שאלה, אגיד את כל מה שאני חושב – גם כשזה פופולארי וגם כשלא. אתן לכל מי שעוד לא מכיר אותי את ההזדמנות ללמוד עלי כל מה שירצה. לא אתחבא. את הפגישות שלי אקיים במרחב הציבורי וחוגי הבית שלי יהיו פתוחים לכולם. בשביל עיר שקופה לציבור דרוש ראש עיר שקוף. ב-30.10 מחזירים את כפר סבא לתושבים".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות