אביבה אברהם מצטרפת לרשימה של יוסי סדבון ותרכז את הפעילות מול הגמלאים וותיקי העיר

אביבה אברהם (63) אם לשני ילדים , סבתא ל- 4 נכדים מתגוררת בכפר סבא בשכונת הדרים מצטרפת לרשימתו של יוסי סדבון ותרכז את הפעילות מול הגימלאים וותיקי כפר סבא.

אברהם היא בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, בעלת תעודה של הכשרת דירקטורים, ודירקטורים בכירים, בוגרת קורס הכשרה לח"כיות – עמותת כ"ן-כוח נשים. מאמצת משפחה אתיופית שאב המשפחה נפטר . ומסייעת לקהילה האתיופית בכלל.

 

בעלת ניסיון עסקי, ניהולי וציבורי עשיר: עבדה 40 שנה בחברת קניאל והייתה חברה בוועד העובדים בחברה. כהנה כצירה בוועידת ההסתדרות ובוועידת "נעמת". חברה בעמותת "כן" כוח נשים לייצוג שוויוני בעמדות קבלת החלטות. התמודדה לכנסת ה19 מטעם מפלגת העבודה.

בעבר יו"ר "מועצת נשים הוד השרון", עסקה בקידום והעצמת נשים ופעילות התנדבותית בקהילה המקומית.

לדברי אברהם: "הגיע הזמן שאדם עם יושרה ואמינות ינהיג את העיר. ליוסי סדבון ניסיון עשיר במגזר הציבורי הארצי והוא ישיב לכפר סבא את הדאגה לתושב ויציב את החינוך בראש סדרי העדיפות של העיריה. יחד נפעל לקידום האוכלוסייה הוותיקה בעיר, להציב בני העדה האתיופית במקום המגיע להם בסדרי העדיפויות ולתמוך במועצת הנשים".

לדברי יוסי סדבון: "ניסיונה ומעורבותה החברתית והציבורית של אביבה אברהם הינם מופת לפעילות לקידום כל חלקי האוכלוסייה בעיר, נשים וותיקים, בני השכונות והעדות השונות. אני משוכנע כי יחד נקדם את כל החשוב והיקר לתושבי כפר סבא".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות