הדר לביא הכריזה על התמודדותה לראשות העיר בכפר סבא

לביא שכיהנה בעיר כיו"ר מועצת הנשים ומי שהקימה את ועד מרכז העיר וגם עמדה בראשו, החליטה כעת לעשות צעד נוסף ולהתמודד לראשות העיר.

הדר לביא, תושבת כפר סבא וילידת העיר, נשואה ואמא לשניים, מחזיקה בתואר ראשון בכלכלה ובתואר שני במדיניות ציבורית עם מיקוד בשיתוף ציבור בערים, שניהם מהאוניברסיטה העברית.

בהודעה שהופצה לעיתונות נכתב "הדר, שהובילה מהלכים משמעותיים במסגרת התפקידים אותה ביצעה בעיר בהתנדבות, מביאה עמה את הכישורים והיכולות שרכשה ביחידת העילית 8200 שם הגיעה לדרגת רב סרן עם פוטנציאל קידום. בקמפיין שלה קוראת הדר לתושבים להצטרף אליה כדי להבטיח שהעיר כפר סבא תתקדם בכל התחומים. "אחרי שנים בהן במובנים רבים העיר דרכה במקום, הגיע הזמן שנתקדם. כתושבים אנחנו חייבים לשנות ראש, אם נמשיך לבחור מאותו הדבר נקבל את אותו הדבר". כך התייחסה לביא לסיבה שהביאה אותה להתמודד לראשות העיר.

עוד צוין בהודעה "בזכות התפקידים אותם מילאה, במועצת הנשים ובוועד מרכז העיר, הדר מכירה מקרוב את התושבים ואת האתגרים בהם יש לטפל. לביא מגיעה כדי להוביל מערכת שמתנהלת באופן שונה מזו שפעלה כאן בשנים האחרונות. מערכת נקיה וישרה שמתבססת על שיתוף של הציבור בהחלטות העירייה ומנוהלת בשקיפות מלאה. יחד עם זאת, לאור הרקע שלה, תדאג לביא להטמיע שימוש בפתרונות דיגיטליים וטכנולוגיים חדשניים שיביאו לשיפור משמעותי במגוון תחומים הנוגעים בחיי היומיום בעיר.

"ללביא תכנית עבודה מפורטת הנוגעת במצוקות האמתיות המטרידות כיום את התושבים ואותן היא מגיעה כדי לפתור. בכוונתה לקדם שינוי בתחומים כמו חינוך, תחבורה, תשתיות, התחדשות עירונית, חיי קהילה וחיבור בין שכונות העיר, איכות הסביבה, ניקיון העיר, ספורט, תרבות ופנאי.

"בשונה מהקמפיינים שכבר הורגלנו לראות, מי שמוביל את הקמפיין של הדר הם דווקא התושבים.

מאות מתושבי העיר, שהספיקו כבר להכיר ולהוקיר את הדר בזכות המהלכים שקידמה בעיר, התגייסו למענה והם אלה שקוראים לשאר תושבי כפר סבא להצטרף אליהם ולתמוך בהדר, תחת האמירה "גם אני רוצה את כפר סבא מתקדמת".

הדר חותמת את הקמפיין בקריאה לתושבי העיר להצטרף אליה ואל אלה שכבר מלווים ותומכים בה בעמוד הפייסבוק "הדר לביא לראשות העיר".

לאתר  אומרת לביא "בהתרגשות, גאווה ונחישות אני מכריזה היום על התמודדותי על ראשות עיריית כפר סבא. אלו מכם שמכירים אותי אישית יודעים שבחודשים האחרונים הייתי עסוקה עד מעל הראש. גם בגלל הקטן החדש שהצטרף למשפחה, אבל גם בגלל השליחות שלי בעיר. אני מתמודדת לראשות העיר שלי. זה לא הולך להיות פשוט, אבל אני יודעת שכפר סבא חייבת להתקדם קדימה, ושאני מסוגלת להביא אותה לשם. אם גם אתם כפר-סבאים שאכפת להם, אני אודה לעזרה מכל סוג, דברו איתי אם אתם מוכנים לשים שלט, לארגן חוג בית, וגם לייק פשוט לעמוד החדש שלי יעזור מאוד. בהצלחה לנו!".

 

הדר לביא

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות