בשורה של ממש: עיריית כפר סבא החלה בהתקנת מזגנים בעמדות השומרים במוסדות החינוך

עיריית כפר סבא בהובלת אגף התפעול ואגף חירום וביטחון החלה בהתקנת מזגנים בעמדות השומרים במוסדות החינוך בעיר, וזאת לקראת חודשי הקיץ החמים. השבוע החלו כבר בהתקנתם של כ- 25 מזגנים ראשונים, ובמהלך השבוע הבא יותקנו 13 מזגנים נוספים. בסך הכול יותקנו כ- 38 מזגנים בבתי ספר ובאשכולות גן הילדים בעיר.

חשוב לציין כי המזגנים שיותקנו יתווספו למה שקיים כבר בעמדות השומרים. נוסיף כי עד כה קיבלו השומרים קולרים לקירור העמדה בקיץ, ותנורים לחודשי החורף הקרים. כעת, המזגנים החדשים ישמשו את השומרים הן בחודשי הקיץ והן בחודשי החורף. החלטה זו משפרת את תנאי העסקתם של השומרים במוסדות החינוך, את יכולתם לתפקד בימים חמים מאוד ולשמור על ערנותם למען ביטחון הילדים.

צביקה צרפתי, ראש העיר, "עיריית כפר סבא פועלת רבות על מנת להעניק לעובדי הרשות ומוסדות החינוך את התנאים המרבית, וזאת במטרה לשמור על ביטחון ילדינו ולאפשר להם את הקרקע המיטבית ללימודים ולפעילויות חינוכיות. בשבועות הקרובים אנו נשלים את כלל התקנות המזגנים, שישמשו את השומרים הן בזמן פעילויות הקייטנה בחודשי הקיץ והן לקראת שנת הלימודים הבאה".

מימין- זהר מדמון ובן ציון לוי

 

זהר מדמון, מנהל אגף התפעול, "עיריית כפר סבא פועלת לילות כימים על מנת להעניק שירות, ולשפר את תנאי תחזוקת המוסדות בכלל ותנאי עובדיה בפרט. בימים אלו אנו עמלים על התקנת מזגנים בעמדות השמירה כחלק מייעול סביבת העבודה של יחידות הקצה שנותנים את מענה הראשוני לכל תרחיש. אני מודה על היוזמה הברוכה למנכ"ל העירייה, איתי צחר, אשר יחד עם ראש העיר החליטו לצאת לפרויקט מבורך זה".

שי זייד, מנהל אגף חירום וביטחון, "מאבטחי מוסדות החינוך מהווים זרוע מרכזית במערך האבטחה העירוני. בשנתיים האחרונות התבצע מהלך רחב של שיפור התשתיות במטרה לשפר את תנאי העבודה של המאבטחים. ברצוני להודות לקציני הביטחון העירוניים ולאגף התפעול על פעולתם להשלמת המהלך".

בתמונה מימין: זהר מדמון- מנהל אגף התפעול ובן- ציון לוי- שומר בית הספר "בן גוריון".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות