רפי סער, מועמד לראשות עיריית כפר סבא מציג תכנית עבודה לחידוש מרכז העיר והפיכתו למרכז תרבותי ומסחרי שוקק חיים

מראה רחוב ויצמן הוא מראה צורם שקשה להתעלם ממנו. עשרות עסקים סגורים עם שלטי – "למכירה", כבישים רעועים, אשפה, תשתיות מוזנחות ואווירה של חוסר תקווה, חוסר חיות. גם אם היה בכוונתך לעצור באחת החניות הפתוחות- מציאת חנייה הפכה למשימה בלתי אפשרית.

 

 

סער: ״בשנים האחרונות עשרות עסקים מקומיים ברחוב ויצמן וברחובות הסמוכים לו קרסו תחת הנטל, עזבו והנותרים מספרים לי על שעות שלמות בהן לא עובר אף לקוח. קל להבין למה – אין חניות, אין השקעה בתשתיות ואין עידוד לבעלי העסקים מטעם העירייה״.

 

לאחר פנויות רבות מצד סוחרים, סיורים בשטח ופגישות עם בעל העסקים, רפי סער מציג שורה של פעולות שיבצע עם היבחרו לראשות העיר.  

רפי סער: ״לאחר שאבחר אוביל להקמת  street mall לאורכו של רחוב ויצמן, נאמץ את המודלים המתקדמים הקיימים במרכזי הערים המובילות בעולם, נסייע בניהול ומיתוג הרחובות המסחריים ונשדרג את התשתיות המוזנחות. יחד נחזיר את החוויה, החיים והמסחר למרכז העיר היקרה שלנו״.

 

סער מוסיף: ״ בעלי עסקים רבים מאמינים בכפר סבא. עלינו להתעורר לפני שהרחוב הזה יקבר, לשדרג את התשתיות ולהשקיע בחזות הרחוב אחרי הזנחה של שנים. מדובר בלב הפועם של העיר ועלינו לשמור עליו, על בעלי העסקים בו ועל התחזוקה שלו״.

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות