המתמודד רפי סער יורה לכל הכיוונים:"סדבון זה רק בן חמו בתחפושת"

בפורום כפר סבא, קבוצת ווטסאפ הנוגעת לענייני בחירות, התעוררה סערה שהחלה על רקע כריתת העצים ביער אוסישקין ( היושב על שטח הוד השרון), זה החל עם תגובה שכתב המתמודד עו"ד יובל לוי "בשעה זאת כורתים ומורידים את שארית יער אוסישקין. העירייה שלנו שפנתה בשמנו לבית המשפט נגד הורדת העצים נענתה בבית המשפט שכבר הסכימה לכריתה בכתב ובנוהל מסודר. עירית הוד השרון לא הפתיעה או הסתירה את הכריתה מפנינו. הכל היה ידוע ומהנדסת העיר שלנו התייחסה לכך בנספח מיוחד. "היום תחושת הכאב על העצים ועל הפגיעה בערכי תרבות של העיר גדולה מתמיד. "כל אותם נציגי ״מערכות גדולות״ ששיחקו ברגשותינו, הציגו לנו כביכול הם עוצרים את הפגיעה באתר לשימור ועוד, יתמודדו עם הציבור. בית המשפט לא אהב את הצגתכם וקבע שידעתם וחתמתם על הסכמה בשם העיר. על זה לא נסלח. *לאינטרסנטים אומר : רציתם קניון במקום יער? לא יהיה*. הנתיב העובר ביער יהרוס את חיי הדיירים ברחוב ארלוזורוב. *לזה לא נסלח*".

עו"ד יובל לוי

 

המתמודד ממה שיינפיין הוסיף "יום שחור לכפר סבא, *סבי "יצחק שיינפיין" שנטע את היער מתהפך בקברו* , אלו שחתמו על המסמכים לאישור הכריתה שיחקו ברגשות התושבים ובמיוחד בתושבים הגובלים עם המחלף שיעבור מתחת ובסמוך לבתיהם, הלב כואב ובוכה, אני עולה לקברו של סבי על מנת לשאוב כוחות, למען התושבים של העיר שהקים במו ידיו".

 

ממה שיינפיין

 

מכאן ואילך גלש הוויכוח בו התערבו פעילים של כל הצדדים. חלקם טענו שהמתמודד רפי סער היה מנכ"ל הוד השרון בזמן התכנון וכהנה. והגיע לכפר סבא לגור רק לאחרונה. המועמד ממה שיינפיין הגיב "מוריס אוהב אותך כאח, ואתה יודע זאת, אל תנסה לכסות על רפי, אני יודע בדיוק מתי חזר לכ"ס 1/2 שנה +-, שכר בית מאח של גיסתי. מי שרוצה להיות ראש עיר, *לא מתחבא מאחורי השליחים שלו. אני לא שולח שליחים שיכתבו ויתמכו בי, לי אין בעיה לעמוד ולהסביר ללא שליחים, *כך אתנהג כראש עיר* אעמוד איתן עם ומול הבוחרים".

 

רפי סער

היו עוד תגובות קשות שאותן לא נביא כאן כאמור אבל תגובתו של רפי סער למגיבים הציתה והבעירה אש בקרב המתמודדים שכתבו האחד נגד השני דברים קשים ביותר. יום למחרת על רקע אותה שיחה קשה שגלשה לתלושי הנזקקים, נכנס גם חזי ברזני, מי שהיה עוזרו של בן חמו והגיב בהרחבה.

רפי סער הגיב לטענות המתמודד יובל לוי שהופנו כלפיו "יש כאן דוגמא מובהקת לביטוי: ״על ראש הגנב בוער הכובע.״ אני מעולם לא הייתי בתפקיד כאשר עיריית כפר סבא אישרה את גדיעת היער במקום לשמור עליו או לאפשר את העתקת העצים למקום אחר. פעיליו של יובל לוי המופיעים כאן בקבוצה, היו צריכים להתנצל בפני כולנו על הכישלון של לוי ועל ריפיון כחבר מועצה. במשמרת שלו אושרה העוולה החמורה הזו – כך נראית עיריית כפר סבא. לצערי, בחרו סדבון ולוי להתהדר בכל הכישלונות שהקיפו את בן חמו. הם מוקפים באותם אנשים, באותו הסגנון שהביא את כפר סבא לאחת התקופות הקשות בתולדותיה. לצערי, בית המשפט זרק את עיריית כפר סבא מכל המדרגות שכן היא עצמה זו שאישרה את גדיעת היער. בקרוב כפר סבא תצא לדרך חדשה ותתנהל אחרת. מציע לכל מי שנשלחו לכאן בשמו של יובל לוי לענות על שאלה אחת: איפה הייתם ולסדבון..זה בעצם רק בן חמו בתחפושת"…מרגע זה התגובות נהיו רק קשות יותר ואחסוך מכם את שהתרחש… להצטרפות לקבוצת הווטסאפ לחצו כאן 

 

יוסי סדבון

רפי סער. "סדבון זה רק בן חמו בתפושת"

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות