המועמד לראשות העיר יובל לוי: אמנע פקק שיעצור פינוי בינוי בכיסופים

לוי מתכוון להעלות את השגותיו על ליקויים חמורים בתכנית פינוי בינוי לכיסופים קודם לישיבת המועצה ביום ד'

ביום רביעי הקרוב תתכנס ועדת תכנון ובנייה במועצת העיר לדון בהצעה לסדר של המועמד לראש העיר יובל לוי, לטיפול בסוגיית הפינוי בינוי בשכונת כיסופים בעיר. "אטען שם שתכנית משרד התחבורה, אותה מקדמת העירייה כרגע תיצור פקק ברחוב וייצמן ותחסום את התכנית לפינוי בינוי בתקומה, אלי כהן, וכיסופים." "תכנית לוי", התכנית החלופית המוצעת על ידי המועמד לראשות העיר יובל לוי, הנה חוד החנית במלחמתו של לוי למען תשתיות ראויות לתושבי העיר.

עו"ד יובל לוי

"בנוסף לסכנת החיים של נתיב תחבורה ציבורי מהיר כזה שהרג 21 איש בפ"ת. "צפויה התכנית שמובילה העירייה לפגוע אנושות בתכניות פינוי בינוי ובכלכלת העיר." אמר לוי.

עוד הוסיף לוי "מי יהיה מוכן להשקיע בדירה חדשה בשכונות אלה כשתשתיות הכבישים מוייצמן ואליהן פקוקות לשלוש שנים? מי ישקיע מיליונים בנכס שגם עם תום סלילת הרחוב, יוביל אליו רק נתיב אחד למכוניות פרטיות בוייצמן? כראש עיר אפעיל את תכנית לוי לתחבורה, שדואגת בעדיפות ראשונה לניקוז עומסי התנועה בשכונות אלה לכבישים מהירים. היא גם נותנת פתרונות חנייה הגיוניים לעידן בו בכל בית בממוצע יש יותר ממכונית אחת. זאת המתמטיקה החדשה שאותה אנחיל לתכנון מרכז כפר סבא כראש העיר הבא".

לוי קרא לכל תושבי השכונות הותיקות במרכז העיר, להצטרף אליו בישיבת המועצה מחרתיים: "אמרו לראש העירייה הזמני שיחכה  עם הכרעות כבדות משקל שכאלה על חייכם, למי שיבחר ב-30 באוקטובר. עתיד שכונתכם ועתידה של כפר סבא כולה טמון בתכנית החליפית שאני מביא כחלופה תעבורתית, קהילתית וירוקה למיזמי ההתחדשות העירונית בכיסופים, בתקומה ובאלי כהן".

יובל לוי יישא דברים בחזית בית העיריה ביום ד' בשעה 17:30, לפני ישיבת המועצה. עיתונאים וצוותי תקשורת מוזמנים לתדרוך נפרד בשעה 17:15  לקבלת פרטים על תכנית יובל לוי לאיכות חיים בכפר סבא.

חשים תקועים תושבי כיסופים, תקומה ואלי כהן? היו איתי כדי שאחלץ אתכם מפקק הפינוי בינוי.הצטרפו אלי לפני הדיון בוועדה לתכנון ולבנייה של מועצת העיר ביום רביעי. תמכו בי כשאטען בשמכם שתכנית העירייה, בקידום נת"צ בלב העיר ופקק בוייצמן, בולמת את תכנית הפינוי בינוי בשכונת כיסופים. אני מביא את תכנית לוי, שתקדם את תכנית הפינוי בינוי בלב הוותיק של העיר. העירייה חוסמת את מרכז העיר. אנחנו פותחים את הרחובות לבניית דירות חדשות לתושבים חדשים.אני חף מאינטרסים, למעט טובתכם תושבי מרכז כפר-סבא. אנחנו נחלץ את העיר מהפקק ונבנה לנו עיר חכמה.

פורסם על ידי ‏יובל לוי‏ ב- יום שני, 2 ביולי 2018

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות