איחוד דרמטי בבחירות בכפר סבא: ממה שיינפיין מצטרף כמספר 2 של המתמודד לראשות העיר, עו"ד יובל לוי

במסיבת עיתונאים הבוקר הכריז ממה שיינפיין על הצטרפותו לרשימת עו"ד יובל לוי כמספר 2 שלו.

שיינפיין הוריד התמודדותו לראשות וחבר ליובל לוי. שיתוף הפעולה נוצר בהסכמת מספר 2 של לוי, ד"ר ענת קלומל, שהבינה החשיבות ונתנה ברכתה והסכמתה.

ממטה לוי נמסר :"ממה שיינפיין חובר למועמד לראשות העיר יובל לוי בחבירתו של שיינפיין חבר מועצת העיר ומ"מ מקום יו"ר החברה הכלכלית לשעבר, מחזק לוי את עמדתו כנגד השחיתות השלטונית ובעד העשייה הציבורית בכפר סבא. שיינפיין תושב כפר סבא ומבטן ומלידה ונצר למייסדי העיר חובר למועמד לראשות העיר יובל לוי לקראת הבחירות הקרובות. שיינפיין ולוי זהו חיבור מתבקש של ערכים זהים הרוצים בטובת העיר ובטובת תושביה. כאשר לשניהם יחדיו יש עשרות שנים של ניסיון ועשייה למען תושבי העיר. לוי ושיינפיין היוו 40% מהקולות בבחירות הקודמות, כאשר ללוי היו 27% ולשיינפיין 13%. החיבור עתיד לשנות את פני המפה הפוליטית בכפר סבא ויוצרת משוואה של הכרעה בבחירות הקרובות".

 

"אני רוצה לברך את ממה שיינפיין. המצטרף אליי היום להכרעת המערכה בדרך לראשות העיר. הצטרפותו של ממה שיינפיין לדרך המשותפת מביאה לפתחנו תושבים רבים המאמינים ביושרה ציבורית, בהגינות, בדרך ארץ ובכבוד לתושב." אמר לוי.

המצטרף החדש לסיעתו של לוי ממה שיינפיין אמר: "כפר סבא זה הבית שלי, כפר סבא זה הבית של התושבים, החלטתי להצטרף ליובל, כי אני חושב ששילוב הכוחות שלנו תיצור עיר למופת." כאשר נשאל חבר הקואליציה במועצת העיר מדוע החליט לוותר על ריצה לראשות העיר, ענה: " למען העיר, למען הילדים שלי שחיים פה, למען התושבים שתמכו בי לכל אורך הדרך, צריך לדעת לוותר על האגו. אתה עושה דברים יותר נכונים ועיר טובה יותר כשאתה מוותר על האגו. למען ילדנו שחיים כאן זה החיבור הכי נכון לעומת כל המועמדים האחרים." החיבור בין השניים התקבל בהתייעצות ובברכתה של ד"ר ענת קלומל, אשר הופיעה יחד איתם במסיבת העיתונאים. " אני מברכת את ממה על ההצטרפות אלינו, אני חושבת שאנחנו יכולים להיות סיעה חזקה שתוביל את כפר סבא, וראינו את זה גם בקדנציה הנוכחית. אציין גם את הפעילות של אתי הדנה, אנחנו כנשים מובילות נושאי חינוך רווחה בעיר. אני מעוניינת לפעול בכיוון של עיר חכמה. ואני חושבת שיחד עם ממה נוכל להמשיך בכיוון הזה." כמו כן, בזמן הקרוב צפויות הצטרפויות נוספות של גורמים בעלי שם בכפר סבא. בהקשר הזה לוי אמר: הדלת שלי פתוחה לכל המועמדים שרוצים בטובת העיר."

 

האיחוד: שיינפיין חובר ללוי

שידור ישיר ממסיבת העיתונאים

https://www.facebook.com/guy.dresher/videos/10217141187591654/

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות