איך בוחרים בית ספר לאיפור?

איפור הוא חלק אינטגרלי מחיי האישה. הוא מתחיל כשהילדה הופכת לנערה ומתחילה ללמוד את סודות היופי, וממשיך בנשים בוגרות, המתאפרות בבית, לעבודה ולאירועים. בנוסף איפור הינו תחום מקצועי לכל דבר – מאיפור לאירועים, איפור בנות מצווה וכלות ועד איפור דוגמנים, שחקנים וזמרים. בחירת בית הספר לאיפור מקצועי הינה צעד ראשון וחשוב, בכניסה לעולם היופי והזוהר, זהו מקצוע מאתגר ומעניין שיכול לפרנס אותנו בכבוד ולהוסיף הרבה יופי לחיינו. עם זאת, בחירת בית ספר לאיפור מחייבת אותנו לבדוק מהי תוכנית הלימודים, מי המרצים, עלות הקורס וכדומה, לכן חשוב להשוות כמה בתי ספר כדי לקבל החלטה נכונה.

יציבות

כבר קרו מקרים בהם בתי ספר לאיפור מקצועי סגרו את שעריהם באמצע מסלול הלימודים. אם מקרה מצער זה קורה,  הסטודנטיות נשארות בלי הכסף ששילמו ובלי הסמכה וידע. בחרי בית ספר מקצועי לאיפור הזוכה לחוות דעת חיוביות, למוניטין גבוה ולביקורת טובה, חשוב לבחור בית ספר אמין, ותיק ומקצועי המציע קורסים שונים בעולם היופי והזוהר.

צוות המורים

בררי מיהם המורים בבית הספר. ישנם מאפרים רבים המוכרים בציבור, ואם אינך מכירה את השמות, ניתן לברר עם חברות או לחפש את שמם ואת תיק העבודות שלהם באינטרנט. בחרי מאפרים אשר את מתחברת לסגנון שלהם.

מסלול לימודים מגוון

בקשי מבית הספר את תוכנית הלימודים, התוכנית צריכה לכלול תחומי איפור מגוונים כגון איפור כלות, איפור אופנה, איפור ביוטי ואיפור ערב. בנוסף בדקי כמה שעות מוקדשות לכל נושא, ושניתן זמן נרחב להתנסות מעשית. שימי לב כי בית הספר חושף אותך למגוון רחב של חברות איפור הקיימות בשוק, כך תכירי תכשירים ומוצרי איפור איכותיים של המותגים המובילים בעולם האיפור. הכרות והתנסות עם מוצרי איפור המשמשים את אנשי המקצוע בתעשייה, יאפשר לך להציע איפור במגוון סגנונות ובהתאמה מושלמת לדרישת הלקוחות ולמטרת האיפור.

זמינות ונגישות

בחרי בית ספר לאיפור מקצועי במיקום מרכזי ונגיש כך שתוכי להגיע ללימודים בנוחות, ברכב או בתחבורה ציבורית, כדאי לבדוק האם יש חניה באזור. בית ספר לאיפור מציע קורסי לנשים בכל הגילים, גם לנערות, לכן נגישות ומיקום מנצח הם גורם מרכזי בבחירת מוסד הלימודים.

 

 

ליווי אישי לאחר סיום הלימודים

מכיוון שמקצוע האיפור הוא דינמי והטרנדים בו מתעדכנים כל הזמן, חשוב כי בית הספר יספק ליווי אישי ומקצועי גם לאחר הלימודים. בנוסף לכך בררי אם ניתן להגיע לשיעורי איפור נוספים ולצילומים לתיק עבודות ללא עלות, גם לאחר שתסיימי את מסלול הלימודים הרשמי.

חוויה אישית

אם את מכירה נשים או נערות שלמדו בבית הספר הספציפי התקשרי אליהן, ושמעי את חוות דעתן על המקום, על מקצועיות הלימודים בו ועל החוויה האישית שלהן כתלמידות. זו הדרך טובה ביותר  לדעת מה באמת קורה בתוך כתלי בית הספר.

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות