תכנית יובל לוי 2028 לצעירי כפר סבא: דירות מ-1.2 מיליון ש"ח לזוגות צעירים

=

"מוסד אקדמי בעיר, דיור בר השגה לצעירים, הופעות אמנים, לב העיר ממותג לשופינג, אתרי בילוי, בידור והסעדה ברמה הגבוהה בישראל, כראש עיר אעשה הכל עבור גילאי 20-40, הם קהל יעד מועדף כי אנו רוצים להשאיר את צעירי כפר סבא כאן", אומר המועמד לראשות העיר,יובל לוי.

=

"תכנית לוי נוגעת בתחומים החשובים לצעירי העיר, מהדיור, לאקדמיה, לבילויים, קניות ועוד". לוי מצהיר שבכוונתו להפוך את העיר לאבן שואבת לצעירים, שלא יעזבו אותה או יחפשו שירותים בגוש דן.
"כראש עיר אפעל להשאיר את צעירי כפר סבא בעיר. בשביל זה עלינו לאפשר להם לגור, ללמוד, לעבוד, לבלות ולגדל את ילדיהם בכבוד ובעיר מתקדמת".


לוי מציג תכנית לבניית דירות ברות השגה, מתאימות לצעירים ולזוגות, בעלות של החל מ- 1.2 מיליון ₪. "בשביל לאפשר לצעירים להישאר בעיר וליהנות ממנה עלינו קודם כל לבנות דירות מתאימות בעלות בה יוכלו הצעירים לעמוד. התכנית כוללת שני שלבים, פינוי בינוי בשכונות כיסופים, תקומה ואלי כהן במחירי דירות מ-1.5 מיליון ₪. דירות נגישות יותר לצעירים הם חלק מתכניתי להקים שכונה נוספת בעיר, מצפון לרחוב בן יהודה. בעניין זה החלו מגעים ראשונים עם המועצה האזורית השכנה, דרום השרון", אמר לוי.
ממטה לוי נמסר "המיזם של דירות ברות השגה לצעירים, הוא אחד הפרויקטים לביצוע של לוי עם כניסתו לתפקיד. הוא מתחבר לתכנית לוי 2028, הגורסת שיפור איכות החיים בעיר, תוך הרחבת נתיבי התעבורה לתושבים מכפר סבא ואליה, הן באמצעות רכבת ישראל והן באמצעות אוטובוסים ושאטלים, שיאשרו תעבורה נוחה גם לשכונה החדשה המתוכננת בצפון העיר. שכונה זאת אמורה להשתלב היטב במגוון השירותים לשכונות צפון מזרח כפר סבא, אוניברסיטה, הדרים ותשלו"ז, בהן מתגוררות קבוצות דומות של אוכלוסייה.


"בד בבד, יאיץ לוי, על פי התכנית שהוצגה בפני מטה הצעירים שלו, את תכניות הפינוי בינוי והתמ"א 38 בשכונות מרכז העיר. המדובר, בעיקר, בשכונות תקומה, אלי כהן וכיסופים. הבתים בשכונות אלה ממתינים לשיפוץ, ולוי מציע בתכנית רב שלבית ומבוקרת, להקים שם בתים עד 12 קומות, שיגדילו את היצע הדיור לצעירי העיר. "מחירים של דירות אלה יהיו נמוכים ממחירי השוק ועל פי האומדן עתה, יחלו מ-1.5 מיליון ₪. לוי הודיע שבאין תשתיות תעבורתיות ואחרות, הוא ימנע הקמת מגדלים של 32 קומות, כפי שמתכננת היום העירייה לשכונת תקומה.


"בתכנית של מטה הצעירים יש גם תכניות למיתוג מרכז העיר, בהתאם לתכנית 2028 לאיכות חיים, כדי שיהפוך מרכז שופינג עבור צעירי העיר. "הכוונה שמותגי שופינג ידועים יבקשו להשתלב במרכז המסחרי המחודש בלב העיר, כדי לספק אלטרנטיבה ליציאת הצעירים לגוש דן. כן מתכוון לוי להביא מופעי בידור ותרבות גדולים לצעירי כפר סבא, לצאת מרכזי בילוי והסעדה. מטרתו – לתחקר ת ההון האנושי ולהותיר את צעירי כפר סבא בגילים 20-40, כעתודת האיכות של העיר.


"בעשור בו אכהן כראש עיר, אני מתכוון להקים מוסד אקדמי בכפר סבא. הגיע הזמן שצעירי העיר וישובים קטנים סמוכים, ייהנו ממוסד להשכלה גבוהה כאן. כראש עיר אקדם מלגות לסטודנטים בני העיר ואפעל ליישום עבודה לסטודנטים לצד לימודיהם. לראייתי, חשוב מאוד לקיים לימודים בסביבה מתקדמת, שתאפשר להם לסיים לימודיהם בנחת בעירם ואחר כך להמשיך ולפעול הן כיזמים צעירים, הן כשכירים והן בעלי עסקים עצמאיים בעיר. אנו רוצים להשאיר את צעירי העיר כאן", אמר לוי.

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות