השמצות פרועות במערכת הבחירות בכפר סבא: "אנו רואים תופעה זו בחומרה ופונים ומבקשים מכל מי שלוקח חלק בהשמצות הפרועות, להפסיק זאת לאלתר"

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ, חודש הסליחות והרחמים: המתמודד ברשימת צביקה צרפתי לראשות העיר שאול דור, תוקף את המשמיצים ברשת :"לציבור תומכינו ופעילינו, אנו רוצים להודות לכם. להודות מקרב לב שאנו יכולים לומר בגאווה גדולה שאין אנו לוקחים חלק במסע ההשמצות המתנהל ברשתות החברתיות, בין המועמדים ובין פעיליהם. השמירה על כבודו של אדם או מועמד, ערכים, דרך ארץ, קודמים לכל ! "אנו מגנים כל אמירה פוגענית, או תקיפה מילולית כלפי כל אחד או אחת ממחנה אחר. אנו רואים תופעה זו בחומרה ופונים ומבקשים מכל מי שלוקח חלק בהשמצות הפרועות, להפסיק זאת לאלתר! זו אינה דרכינו! זו אינה דרכה של כפר סבא! הצניעות, הענווה, הכבוד מלווים אותנו מתחילת הקמפיין וימשיכו ללוותנו לכל אורכו עד ליום הבחירות ולאחריו.

"אני מצרף כאן את דבריה של העיתונאית אירית מרק, מעיתון השרון פוסט כל מה שקורה בעיר, שכתבה נכון בקבוצת כפר סבא שלנו :"יש במערכת הבחירות הזו, פעילים, תומכים, מסייעים, מזדהים, נוטלים חלק בבחירות, וכל אחד ואחת עם מועמד/ת אחר/ת.
הפייסבוק לא מכיל הכל ! אין לכם רשות לכתוב ככל העולה על רוחכם ! יש בפייסבוק כמה פעילים שחצו כל קו אדום. יש בפייסבוק הסתה ! העלבה ! התלהמות, אלימות. אני קוראת למועמדים/ות, לפנות לתומכיהם ולהרגיע האווירה, כי גם על הקיר שלכם, לעניות דעתי, יש ונדרש לשמור על דרך ארץ. מועמדים יקרים ! הכל מתחיל ונגמר מכם ! לא יכול להיות שתראו את הפעילים שלכם מסיתים ופוגעים ותחרישו ! כן, גם ביקורת כלפי מועמדים אחרים היא אפשרית ורצויה. אבל ! כל דבר בגבול הטעם הטוב ! זו תקופת בחירות ונכונו לנו קרבות לא מעטים בחודשיים שלפנינו, אבל, בואו נמנע ממלחמה ! האמינו לי, יש כאלה המתקשים להתאושש ממנה !".

 

 

 

 

 

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות