המועמד לראשות, צביקה צרפתי "קולם של בעלי המוגבלויות בכפר סבא ובכל מקום בארץ חייב להישמע ובצורה ברורה וחדה"

ראש העיר צביקה צרפתי אירגן השבוע חוג בית מיוחד לבעלי מוגבלויות: "קולם של בעלי המוגבלויות בכפר סבא ובכל מקום בארץ חייב להישמע ובצורה ברורה וחדה, אין שום סיבה להשאיר את האנשים היקרים האלו מאחור"

חוג הבית שאורגן ביום שני השבוע בכפר סבא הוא חלק מהותי מהקמפיין של צרפתי ובמסגרתו הוא מקדם את בעלי המוגבלויות. כך, החברה שמספקת שירות טלפוני לקמפיין היא חברת כל יכול, עסק חברתי שהוקם לפני 10 שנים ומעסיק למעלה מ 200 עובדים, רובם מתמודדים עם מוגבלויות שונות ,המגיעים לפריון עבודה רגיל ומעברלכך ונהנים מתנאי שכר רגילים כמקובלים בענף המוקדים. צביקה צרפתי החליט מתוך רצון לקדם אג'נדה חברתית , לקיים את הפעילות הטלפונית שמונה עשרות עובדים לקראת וביום הבחירות עצמו בחברת כל יכול, מתוך רצון לאפשר תעסוקה לשכבות החלשות בחברה.


צרפתי: "עבורי מדובר באחד הנושאים החשובים ביותר בהם אני משתדל לתרום ולעזור, כדרך חיים ובלי קשר לבחירות המקומיות. היה מחמם לב לראות את בעלי המוגבלויות שבימים רגילים קולם בקושי נשמע – מגיעים לחוג הבית ומציגים לי, אגב, שאלות לא פשוטות בכלל. מדובר באוכלוסייה שנאבקת מדי יום ומדי שעה ואני מקווה שכראש עיר אעשה הכל כדי להקל עליהם את החיים בעיר.
אני קורא לשאר המתמודדים בכפר סבא ובערים אחרות לקדם את האוכלוסייה הזו ולא לתת לה להישאר מאחור".

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות